Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, Lehetek terhe?

Nagyon fontos, Lehetek terhe?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell, hogy a"páromnak" a hímivarsejtjei nem mozognak, tökéletes alakúak de nincs mozgás az orvosok sem tudják miért, nekem nem minden hónapban van peteérésem, ezért nem is védekezünk...


De most furcsa tüneteim vannak, nagyon feszül a mellem, fáj viszont nem barnább az udvara és szerintem nem is eresebb, fáj a hasam mint mikor első nap van de nincs semmi. Nagyon feszült ideges vagyok, egyfolytában éhes, és nem találom a helyem sehogy sem jó semmi. Néha bedobog a szívem, pánikroham szerűségeim vannak, és émelygek olyan hányinger szerűséget érzek minden nap változó időközönként már egy hete...pedig szerintem azt még nem is lehetne....ugye?


Holnap kellene megjönni...csináljak tesztet vagy fölösleges...ugye nem lehetek terhes?


2013. szept. 25. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég gyanúsak a jelek! Ha holnap kellene megjönnie, én biztos csinálnék egy tesztet! Lehet halványan kimutatná már a teszt!
2013. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Védekezés nélküli együttlétek után azért elég naív dolog azt hinni, hogy nem eshetsz teherbe. Csak azért, mert nem tökéletes minden? A nagy számok törvénye szerint, minél többet próbálkoztok, annál valószínűbb, hogy egyszer sikerül. Talán épp most. Én holnap reggel csinálnék egy érzékeny tesztet.
2013. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én várnék még a teszttel a helyedben,csak hogy nem csalódj ha negatív,csak azért mert korai volt. Ha nem bírod ki,reggeli első vizeletből csináld,előtte este nem igyál sokat.10-es érzékenységűvel.Drukkolok!
2013. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy tezstet ha eljött az ideje. biztosat itt senki enm tud mondani. Ha van méhed és volt együttlét akkor igen lehetsz terhes.
2013. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy is ha görcsöl a hasam nem is kicsit és a me4llem sem változott...na jó az keményebb
2013. szept. 25. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, úgy is lehet. A terhességi tünetek sokaknál megegyeznek a mensi tüneteivel, annyi kivétellel, hogy nem jön meg a görcsök ellenére sem. Nem tudjuk megmondani pusztán tünetekből, mi történt veled odabent.
2013. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha van teszted én is csinálnék, de ha nem akarsz ma akkor holnap reggel. halványan már ott lehet :)
2013. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
halványan van már valami....
2013. szept. 26. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Klassz! :-) Remélem nem korai,de gratulálok!Az a tuti,ha majd az uh-is látszik majd.Jó egészséget,és boldog babavárást!
2013. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ès egyenlőre minden rendben, növekszik a kicsike :-)
2013. dec. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!