Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma? Március...

Mi lehet a probléma? Március 11. -én jött meg utoljára. Terhes lehetek? FONTOS!

Figyelt kérdés
A harmadik menstruációm marad ki.Múlt hónapban volt olyan mindjárt megjön érzésem:érzékenyek voltak a melleim,ingerültebb voltam,és egy nap volt ilyen barnás folyásszerűségem.Aztán el is múlt.Csináltam utána tesztet,de nem mutatott ki semmit.Azóta sem jött meg.Viszont időnként rám jön olyan undor érzés,bánt a párom after shave illata és nem tudok úgy enni,mint korábban.Lehet már csak beképzelem magamnak.Párommal csak úgy védekezünk,hogy kiszáll előtte.Jövő hétre van időpontom dokihoz,de már türelmetlen vagyok meg neten olvasgattam és félek,hogy valami betegség ez.Mi a véleményetek?Terhes lennék vagy valami más???
2012. jún. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a teszt hibás volt, mért nem csináltál egy másikat? Igen lehetsz, 50-50%, de sajnos mi innen úgysem tudjuk megmondani, csinálj még egy tesztet, ennyi idő után már ki kell mutatnia! De valószínűleg terhes vagy, ha már ennyi ideje nem jött meg, de akkor már 13 hetes vagy, a doki biztosan rád fog pirítani, hogy mért nem mentél előbb, ha már ennyi ideje nem jön meg... így már elmulasztottad pl. a 12. heti vizsgálatot, ami egy nagyon fontos szűrés. Vegyél egy tesztet és ismételd meg
2012. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

Nekem több, mint 2 hónapig nem jött meg. Én már az első kimaradt vérzés után kértem időpontot. Egyébként nem is voltam terhes, hanem a fogamzásgátló miatt maradt ki, amit akkor szedtem. Kaptam vérzés helyreállító gyógyszert, meg írtak másik fogamzásgátlót és azóta újra minden rendben van.

Szerintem mindenképpen csinálj még egy tesztet és úgy menj majd a dokihoz.

Egyébként hormon probléma miatt is kimaradhat.

De biztosat majd a doki fog mondani.

2012. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a ciklusoddal van valami, a terhességi tesztnek valamit mutatnia kellett volna így 1-2 hónap kimaradás után!!

A kiszállós módszer viszont gondolom Te is tudod, hogy nem biztonságos(ennek ellenére én sem estem teherbe mellette SOHA)!

Nekem több hónapig nem jött meg, miután abba hagytam a fogamzásgátlót!

Az jó, ha mész orvoshoz, nekem Norcolutot írt fel, ez meghozza a vérzést!

Esetleg én még cisztára gondolnék, az is tud ilyet csinálni, de ne idegeskedj rajta, majd a doki megmondja mi a baj!!! :)

2012. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2013. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!