Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 dpo-n semmit sem érzek....

8 dpo-n semmit sem érzek. Ugye ez normális?

Figyelt kérdés
17-én volt peteérésem (érzetem mint minden hónapban) és pont akkor együtt tudtunk lenni. 23-án délután erős alhasi görcseim voltak kb. 1 órán keresztül. Gondoltam ez lesz a beágyazódás. Azóta semmit sem érzek, egyedül a derekam fáj. Van esély hogy összejött a baba? Normális hogy semmit sem érzek? Okt. 2-re nem várom! Egyébként még ez volt az első próbálkozás.
2013. szept. 25. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
sok nőnek az első tünete az hogy elkezd nőni a hasa majd idővel. mivel még csak 8 nap telt el még csak most kezdődik a abeágyazódás, igy még nem érezhetsz semmit. Ezután jöhetnek a korai terhesség tünetei de azok meg megegyeznek a apre menstruációs tünetekkel. igy biztosat nem lehet tudna csak majd ha tezstelsz. Amit még nem árt ha tudsz az az hogy egészséges párnál ha volt jókor volt az együttlét akkor is csak kb 20% az esély a teherbeesésére. A magyar átlag a 4 hónap.
2013. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon reménykedek :)
2013. szept. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!