Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hetes terhes vagyok és...

5hetes terhes vagyok és fáradtságon mellfeszulésen meg néhai (ritka) alhasi gorcsokon kívul nem érzek semmit. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Teljessen normális!

Nem törvényszerű. hogy rosszul légy, émejegj, vagy elájulj.

Van akinek semmilyen tünete sincs. Még menstruál is.

2012. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak mellfeszulésem és álmosságom volt. Imádok terhes lenni!
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a választ, akkor nemkell aggódnom ugye?néha ugyérzem mintha nem is lennék terhes...
2012. febr. 23. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést anno én is feltettem és utána piszkosul rosszul voltam úgy a 11 hétig. Na akkor aztán terhesnek éreztem magam.

Ne aggódj ne várd, hogy rosszul legyél, mert az eléggé megkeseríti az ember lányát. :(

18 hetes kismama

2012. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen neked is a választ, itt ott érzem h fájdogál a hasam de h olyan szornyu lenne mint amirol mindenki beszél azt nemvettem észre,sot ha reggel felkelek akkor abszolut nemérzek semmit...csak annyit h nehezebben kelek fel mint azelott...
2012. febr. 23. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
2 gyermekem van egyikkel sem volt semmilyen tunetetem.Abszolut nem torvenyszeru,hogy barmi is legyen.Seemi ilyesmim nem volt,de azt tudtam ,hogy terhes vagyok,mert a szivemmel ereztem:):)
2012. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok.

Reggel, amikor már nagy hasam volt, én is úgy éreztem, hogy nem vagyok terhes, pedig ott volt a hatalmas pocakom. Néha még mindig simán kipattanok az ágyból a nagy hasam ellenére, pedig már 34 és fél hetes vagyok.

Volt két vetélésem, azok barnázással kezdődtek és kis görcsökkel.

2012. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
normális. Dettó!
2012. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, én 6 hetes vagyok és csak a melleim feszülnek és álmos vagyok. Ezen kivül semmi. Néha nekem is az az érzésem, hogy nem is vagyok terhes. de most már megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok igy :)
2012. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves utolso.koszi szépen a választ tényleg engem ismegnyugtatott h nem csak én vagyok így...orvosnál már voltál?
2012. febr. 25. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!