Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszínes, sűrű folyás a...

Rózsaszínes, sűrű folyás a fogantatás utáni 5-6-7. napokban lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Nem korai kicsit? És normális, hogy 3 napon át tapasztaltam? Úgy értem, nekem nem egyszeri vérpötty volt pl, amit sokan írnak... Ma nincs semmilyen folyás. A fogantatás pontos napját nem tudom, de a legutóbbi együttlétünktől számoltam.
2013. szept. 25. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez a beágyazódás jele volt, habár csak pici vér volt a wcpapíron, összesen kétszer. Kicsit korai az 5-7 nap, de lehet hogy nem az utolsó együttlétből fogant. Kb 10 nap és megtudod, drukkolok :)
2013. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszi! :)

A nem vártig nekem már csak 5 nap, mert 26 naposak a ciklusaim, 30-adikára (hétfőre) nem várom. Olyan rossz a várakozás...régóta várunk már kistesóra.

2013. szept. 25. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
hmm nekem holnap kellene megjönni két-három nappal ezelőtt wc papíron volt egy éppen hogy látható folt ez is lehetett az? Vagy csak megint beleélem magam?
2013. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

amíg meg nem jön, addig bármi lehet :D

drukkolok neked is!

2013. szept. 25. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:
köszi
2013. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na mi a helyzet nálad?

Nálam semmi, 3 napig tartott a rózsaszínes folyás, azóta semmi... izgulok

2013. szept. 26. 12:38
 7/14 anonim ***** válasza:
reggel iszonyatosan halvány pozitív tesztem volt....reménykedem nagyon
2013. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon örülök, reméljük a holnapi (vagy inkább 2 nap múlva) teszted is pozitív lesz! :)
2013. szept. 26. 17:02
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia, mi újság? Remélem pozitív!!


Én mára nem várom, máskor ilyenkor már rég barnázni szoktam, most semmi. Viszont reggel csináltam egy (elég régen lejárt) 10-es tesztet, ami negatív lett... az utolsó együttlétünk és kb a peteérés is 13 nappal ezelőtt volt. Létezik, hogy még negatív a teszt? Vagy csak rossz...

2013. szept. 30. 10:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Hú nagyon drukkolok neked ...

Még a tegnap esti tesztem is pozitív....jövő héten ha skerül elmegyek orvoshoz remélem nem sokára kiderül lesz e baba...


Addig még nem jön meg van remény...szerintem holnap reggel is tesztelj!!!

2013. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!