Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszínes, sűrű folyás a...

Rózsaszínes, sűrű folyás a fogantatás utáni 5-6-7. napokban lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Nem korai kicsit? És normális, hogy 3 napon át tapasztaltam? Úgy értem, nekem nem egyszeri vérpötty volt pl, amit sokan írnak... Ma nincs semmilyen folyás. A fogantatás pontos napját nem tudom, de a legutóbbi együttlétünktől számoltam.
2013. szept. 25. 11:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ó, így már biztosan van baba, a pozitív tesztek nem tévednek, nagyon gratulálok Neked! :)


Amíg nem jön meg, reménykedem, úgy várjuk már...

2013. szept. 30. 11:28
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ma már kezd megjönni, de mivel később és teljesen másképp (eddig napokig barnáztam előtte, majd hirtelen szokott elönteni nagy fájdalommal kísérve - most meg friss, kicsit más színű vérpöttyök vannak, és egyáltalán nem fáj semmim), ezért arra gondolok, hogy lehet volt baba, de nem maradt meg :(
2013. okt. 1. 08:39
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor rendesen megjött :(
2013. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, késéssel és másképp mint szokott, de 2. nap estére már erősödött, végül rendes erős vérzéssel megjött normálisan is. Sőt még ma is van pici.

Na de új hónap, új esélyek...

2013. okt. 6. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!