Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy aki terhes akar lenni hónapokig kell várnia, aki meg nem az egy szem tabi kihagyás vagy 1 baki után terhes lesz? Ez Murphy törvény?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, igazságtalan. de nem csak ebben sok mindenben. Mi 4 éve várjuk a csodát, tény hogy minden másunk meg van és olyan életkörülményeink vannak ami sajnos manapág nem sokaknak, de ezért az egyért sajnos meg kell küzdenünk. Mindenkinek van ilyen dolog az életében.
2013. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első gyermekre 2 évet vártunk.

Aztán rengeteg vetélés után jött a második, akire szintén éveket vártunk. Utána elkezdtem szedni fogamzástablettát, de mivel a lábaim nagyon visszeresek és fájtak a tablettától abbahagytam.

Egyszer nem védekeztünk aminek eredményeképpen most vagyok 26 hetes terhes a harmadik babával. 9 terhességből Ő lesz a harmadik babám

2013. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem fogamzástablettát, hanem fogamzásgátló tablettát kezdtem el szedni

2013. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét helyzetben voltam. Az első baba egy életképtelen kapcsolatban véletlenül, tabletta kihagyásával fogant, amikor nem akartuk, sajnos elment. Évekkel később, mikor akartuk, akkor pedig kezelésre volt szükség, mert nem voltak jók az eredményeim. Nem csak Murphy törvénye, nem csak emberek közti különbség, de egy ember életében is lehetnek ilyen -olyan szakaszok.
2013. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi az élet! Sok tinilány abortuszra megy, a felnőtt nők meg akiknek nem jön össze mit meg nem adnának az áldásért!
2013. szept. 26. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz, csak akinek nehezen jón össze az előbb "meghallja"azokat a sztorikat, amikben véletlen jött össze baba. A baráti társaságunkban senkinek nincs véletlen terhessége, csak tervezett babák vannak, és meddő pár sincs köztünk.

Nagyon szomorú, hogy sokan évekig küzdenek babáért, de aki elveteti, vagy nem védekezik, és becsúszik a baba, azok nem a meddó párok bosszantására csinálják. Nem ezekkel kellene foglalkozni, felesleges és fájdalmas időtöltés annak, akinek nem jön a várva várt baba.

2013. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2,5 éve várom hogy terhes legyek és már kezdek lemondani róla. Elfogadtam, hogy nem lesz kisbabánk így már nem olyan nehéz. Azóta nem keresem a tüneteket, nem teszem tönkre az életünket. Van akinek megadatik, van akinek nem.
2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én november óta várom a csodát,volt ez idő alatt 2 vetélésem.sokszor én is elgondolkozom ezen,hogy miért is van így,de attól,hogy bosszankodom,hogy neki miért sikerült,nekem még nem lesz előbb kis babám.
2013. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz az ok-okozati összefüggés a kérdésben. Nem azért jön össze hamar valakinek, mert nem akarja, hogy terhes legyen. Ez nonszensz egy kicsit, nem? Nekünk viszonylag hamar összejött a baba, elvetéltem. Aztán a vetélés utáni 2. hónapban ismét összejött. Akartam és vágytam rá nagyon is, gondolhatod. És tessék! Ez egészségügyi probléma inkább. Vagy genetikai kérdés, de nem "csakazértsem" dolog. Ez olyan gyerekes hozzáállás szerintem.
2013. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki nem akarja és csak becsúszik, az nem is gondol rá, tehát nem is görcsöl. Aki akarja, és nem jön össze, az ezen görcsöl, befeszül és ez is közrejátszhat, hogy nem jön a baba. Én is így voltam, két évig ezen görcsöltem, még kívántam is sajnos ilyet, hogy ha nekem nem jön össze, akkor másnak se, de aztán elfogadtam a helyzetet és akkor jött. Most megint 1 éve szeretnénk, megint be vagyok feszülve, bár most rosszabb, mert akkor úgy voltam, hogy ha nem lesz, akkor örökbefogadok, de most, hogy van egy, nagyon rossz, hogy őneki nem tudom megadni, hogy kistesója legyen. És mindig kérdezgeti is, hogy mikor lesz. :-( Valahogy el kell engedni ezeket a gondolatokat és akkor érezni fogja a baba, hogy most már jöhet. :-) Sok sikert mindenkienk! Mielőbbi babavárást!
2013. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!