Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy aki terhes akar lenni hónapokig kell várnia, aki meg nem az egy szem tabi kihagyás vagy 1 baki után terhes lesz? Ez Murphy törvény?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Végig olvastam ki mit írt és valóban így van:)nagyon jó volt olvasni és szembesültem vele hogy én is így vagyok...várok egy csodára ami kitölti a gondolataim és pont ez nem jó.Tudom hogy lehet babánk mert egészségesek vagyunk a párommal,de nagyon vágyom rá és ez okozza a görcsöt.Ahogy olvastam a válaszokat valahogy elengedtem ezeket a gondolatokat.Eldöntöttem élni fogom a hétköznapjaim és jön a baba ha szeretne mi biztosan várni fogjuk:)
2013. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyien írtatok! Jó volt olvasni! Mindenkinek mielőbbi babavárást!
2013. szept. 27. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!