Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?...

Megnéznétek a hőgörbémet? Nekem nem tűnik normálisnak.

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 08:48
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. szept. 27. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem jó helyre húzta be az ovudat a gép. Inkább 25-re tenném, mert ott másnap volt egy igen magas kiugrásod, ami jelezheti a ovut. Nehéz még bármit is mondani erről a görbéről, az lenne a lényeg, hogy most már maradjon is szépen fent a hőmérsékleted. 12 nap múlva okosabbak leszünk. :)


Babát szeretnétek a pároddal? Mióta próbálkoztok?

2013. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Engem a cikk-cakk aggaszt inkább.Alacsony a progeszteron szintem,pajzsmirigy alul működésem,endometriózisom,és HPV-m van....:-((((

Már van egy kisfiam,nála még nem volt semmi bajom.Hétfőn megyek vérvételre,megnézik a hormonjaimat.

2013. szept. 27. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a ciklus végét, és csak utána vonj le következtetést a görbéről. Lehet, hogy most furának tűnik, aztán a végén meg világosan látszik róla minden, aminek kell.
2013. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mai...

2013. okt. 1. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy volt ovud. De a napjára a hőmérsékleti adatok alapján csak tippelni lehet. Talán ott volt, ahova behúzta, talán 2 nappal később
2013. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!