Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erős mellbimbó fájdalom...

Nagyon erős mellbimbó fájdalom mitől lehet? És a melleim is fájnak, de azok nem annyira. Pete érésnél lehet ilyen? Vagy ha baba van a dologban. Melyikre jellemző inkább?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom eldönteni, miért maradt magasan a hőm, mert egy napig meg volt, de most ez a mell fájdalom, nem értem. Volt hasonló valakinek, és ha igen mikor?
2013. szept. 27. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár lehet baba is. Tesztelj! :-)
2013. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanez volt. Egy napig megvolt aztan elkezdett iszobyatosan fajni a mellbimbom. 8 hos lassan a lanyom :-). Szoval nalam terhesseget jelentett tavaly :-)

Teszteld le :-)

2013. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Gratulálok a babához!!! Hadd kérdezzem meg, neked is volt vérzésed? Mert nekem az az egy nap ott volt...és nem tudom mire vélni....de jó lenne egy 2 csíkos teszt, istenem...már nagyon vágyom rá!!! Holnap reggel tesztelek is egyet!!! Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 27. 09:54
 4/8 A kérdező kommentje:
A vérzést úgy értettem, hogy rendes vérzés, vagy inkább barnás. Mert nekem rendes vér volt.
2013. szept. 27. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendesen egy napig tarto verzesem volt. Nem tudom miert vagy mitol de ra egy honapra volt egy pici pecsetelesem is 1-2 potty de ennyi :-).

Koszi szepen a gratulaciot. Szurkolok h sikeruljon. Meg annxi h nem rogton lett utana nekem se pozi a tesztem de tutira tudom h a verzes elott foganhatott csak meg :-) sok sikert majd ird meg a fejlemenyeket :-)

2013. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp megírom. Hát kíváncsi leszek. Még annyit, hogy a vérzés utáni hányadik nap lett pozitív?
2013. szept. 27. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel én betudtam annak azt az 1 napot h nem sikerült így csak rá 3 hétre teszteltem ... De közben nem voltam együtt a férjemmel innen tudom h előtte fogant. :)
2013. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baba volt a dologban?
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!