Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen hamar jele a...

Lehet ilyen hamar jele a terhességnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltunk együtt a párommal, pénteken volt ovulációm. Nagyon intenzív tünetek kísérték, ami soha nem volt rám jellemző (erős petefészek szurkálás, enyhe alhasi görcs), máskor soha nem éreztem az ovut. Másnaptól nagyon fájnak a mellbimbóim, ma már kellemetlen volt ráfeküdni. Ilyen sem fordult velem elő soha. Alhasi görcsöket most is érzek néha. Szerintetek ez mi? Lehet ez terhességi tünet??? Vagy ez valami más?

#mellbimbó #alhasi szurkálás #terhesség első jele
2013. jan. 27. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még korai, viszont jól be tudja magának képzelni ezeket a tüneteket az ember.(tapasztalat)
2013. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már lehet az. Én is éreztem mindent a sex után pár nappal. De az elsőnek is igaza lehet.
2013. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 v-f.m. ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, mert 21-én volt ovum, és már másnaptól feszült az alhasam, és tompán azóta is fájogat, néha szurkál. Előtte soha nem volt ilyen tünetem peteérés után. A csalódás miatt igyekszem nem beképzelni ezeket, remélem babuci van a dologban. :)
2013. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő nem érez ilyen korán semmit, de néha lehet hallani ellen példát, de az tényleg nagyon rikta.
2013. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En is remelem, hogy nem bekepzelem a dolgokat. Mellbimbofajas mara kicsit megszunt, viszont delutan -a fiammal valo hancurozas kozben- nagyon megfajdult a mehem. Rendesen menstruacios gorcsot ereztem, csak jo sokaig tartott, ugy kb. egy orat. Most sincs egeszen rendben, de jobb. Remelem, ha baboca, akkor jol van odabent. Mit szoltok ehhez?
2013. jan. 28. 20:23
 6/9 v-f.m. ***** válasza:
Hát remélem, hogy ezek egy baba miatt vannak odabent. Nekem is "fájdogál" a hasam már kb egy hete. De nem tudom elmondani milyen érzés, mert feszít is, meg szurkál is, még mindig nem tudom mi ez. Én bízok, abban hogy egy picike van odabent aki egészséges. :)
2013. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szoritok mindkettonknek!
2013. jan. 29. 13:26
 8/9 v-f.m. ***** válasza:
köszi :)
2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
...és a válasz IGEN, lehet: pozitívat teszteltem. :)
2013. febr. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!