Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja majdnem pozitiív...

Két napja majdnem pozitiív volt az LH tesztem. TEgnap toták. Sajnos csak tegnap tudtunk együtt lenni 1. , de örültem mert pont szuper pozitív lett. Viszont ma továbbra is feszít a méhem. Lehet nem repedt el a tüsző?

Figyelt kérdés
A teszt ma is pozitív. Elég ha holnap leszünk újra együtt?
2009. nov. 7. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tüszőrepedés nem a pozitív teszt napján van! Ez benne vana tájékoztatóban is. Hanem az első NEGATÍV napon. A üszőrepedés az utolsó pozitív tszt után 24-36 órával van.


legyetek együtt minden nap, egészen addig, amíg újra negatív nem lesz a teszt.

2009. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de iszonyúan izgulok, hogy nem sikerül a baba...még soha nem volt pozitív az lh tesztem, több napig meg aztán főleg.
2009. nov. 7. 11:33
 3/6 A kérdező kommentje:
a másik, hogy amikor a tegnapi első pozitivnál együtt voltunk..egész este és reggel is azt éreztem, hogy most sikerült. Aztán kiderült számomra, hogy nem, mert ha ma is pozitív, kehet holnap lökődik ki a pete
2009. nov. 7. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

A hímivarsejtek átlagos élettartama a petevezetékben 72 óra, azaz 3 nap. A szeretkezés után ennyi idő áll álagosan rendelkezésre, ami alatt ha tüszőúrepedés következik be, akkor esélyes a baba.


Sajnos ezt sokan nem tudják. Azt hiszik, hogy elég csak a tüszőrepedés napján gumival védekezni, hogy elkerüljék a babát, illetve ellenkező esetben attól félnek, hogy ha nem a tüszőrepedés napján szeretkeznek, akkor abból nem lehet baba.

2009. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár így működne nálam is! Én még soha nem lettem így terhes sajnos...
2009. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pénteken lett pozitív, akkor együtt is voltunk, de azóta nem jön össze. Remélem kitart a picikém és a hímivarsejtek elég erősek ahhoz, hogy kibírják az utánpótlásig. Sajnos a férjem nem jut el...azt beszéltünk, hogy délután újra megpróbáljuk...hátha. Most néztem a mikroszkópot és tiszta páfrány. Hátha du még nem késő (vasárnap van)
2009. nov. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!