Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen biztos lehetek a...

Teljesen biztos lehetek a terhességemben, ha a menstruációmnak nyoma sincs 3 napja, két különböző terhességi tesztet végeztem el, mindkettő pozitív lett elég hamar, s egyértelműen. Szerintetek mennyire bízhatok? :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%-ig. :-) Jelenleg terhes vagy, semmi kétség. Gratulálok! Téves pozitív teszt nincs. Nincs semmi más, ami HCG hormont termelne a testedben, csak egy baba.
2009. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked!

Nekem is 3 napja késik, de még nem merek tesztelni!Melyikkel teszteltél?

2009. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindekettő tesztet a Dm-ben vettem, az először a one minute test elnevezésűt próbáltam, azonnal megjelent a két vörös csík, kb 2 óra múlva a clearblue nevűt, itt is szinte azonnal pozitív eredmény mutatkozott. Régóta várok erre a picire, még mindig nem merem elhinni az eredményeket.
2009. nov. 7. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratula!!!!

Természetes úton jött össze?

2009. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kismama!:)

Ha van görbéd,feltennéd?Ha nincs mesélnél egy kicsit arról,hogy:

-milyen gyakran szeretkeztetek?

-Milyen praktikákat/trükköket vetettetek be?

-Mióta próbálkoztok?


Légyszíves írd meg,talán több leendő kismamit érdekel:)Köszi

2009. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14.40 tessék tesztelni! Ne húzd!!!!!!!!!!!!!!

:) Biztosan pozitív lesz.

2009. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Természetes úton jött össze, kb egy éve próbálkozunk és nincs görbém. Nem hőmérőztem, nem számolgattam, csak nagyon akartam:-)

Valamint nem voltunk együtt "naponta" a férjemmel. Egyébként azt hallottam, hogy az sem jó.

Sok sikert mindenkinek!:-)

2009. nov. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!