Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény babára?

Van még remény babára?

Figyelt kérdés

Mára nem várom, máskor ilyenkor már rég barnázni szoktam, most semmi.

- 26 naposak a ciklusaim

- együtt a 11. és 13. napon voltunk

- peteérés is a 13-14. nap körül lehetett

- 18-19-20. ciklusnapokon (azaz kb a peteérés/fogantatás utáni 5-6-7. napokon) volt rózsaszínes folyásom /talán beágyazódás volt/

- azóta semmi, mai a 26. (nem várt) nap, máskor ilyenkor már javában barnázok, vagy meg is jön.

- tünetek: néha kicsi szúrkákat érzek innen-onnan napok óta és talán fáradtabb vagyok, enyhe szédülés néha. (de utóbbiz kivéve ilyen a vérzés előtt is szokott lenni)


ma reggeli teszt: 13 nappal az utolsó együttlét után negatív, DE ez egy elég régen lejárt 10-es teszt volt...

Korai még, vagy rossz a teszt?


2013. szept. 30. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Még bőven lehet ebből baba. Bár a tünetekre nem sokat adnék, mert amikor én próbáltam teherbe esni, az első hónapban az émelygéstől, hasszúrkálástól kezdve minden éreztem, mégis megjött.


Aztán a második hónapban semmi különöset nem vettem észre ill. amit észre vettem arra mindenki azt mondta, hogy a mensi előjele, és akkor estem teherbe. Én is 10-es teszttel próbálkoztam a nem várt előtt egy nappal, de negatív lett. Aztán a nem várt napján volt egy kicsi vérzésem. Azt hittem megjött, de sem estére sem másnap reggelre nem folytatódott a vérzés...Akkor a nem várt után egy nappal délután teszteltem, ami már pozitív volt.


A 10-es neten vásárolt tesztről pedig csak annyit, hogy halványabban mutatta a terhességet, mint a gyógyszertári 25-ös Gabriell....

2013. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást :)

A tünetekre én sem sokat adok, az első terhességemnél semmilyen tünetem nem volt, sőt a terhesség közben sem, ezért is vagyok ennyire bizonytalan :)

A teszt még 3 évvel ezelőtt boltban vásárolt One step ultra, és 2011.11.hóban járt le. A kontroll csík szépen kijött rajta, úgy tűnik, mintha rendesen működne.

De ha azt mondjátok, hogy lehetett még korai a tesztelés, akkor reménykedem még :)

2013. szept. 30. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam úgy, hogy a nemvárt után egy nappal teszteltem lejárt tesztel, az negatív lett és fel is adtam a reményt a babára, aztán továbbra sem jött meg ugyan úgy meg voltak az előjelek, és vettem egy másik tesztet és az már szép erős pozitív lett.

Vegyél egy másik tesztet és csináld meg, sok sikert hozzá

2013. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Ma már sajnos kezd megjönni, bár furcsán, lehet volt baba, de nem maradt meg... :(
2013. okt. 1. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!