Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy a párokat...

Van olyan, hogy a párokat megihleti más babája? Volt aki más baba hatására kezdte tervezni?

Figyelt kérdés
Én már készen állok az anyaságra,párom viszont még egyenlőre nem szeretne,viszont bátyáméknak most fog születni.Abban reménykedem,hogy párom így kedvet kap az apasághoz hamarább.Voltatok így,vagy valamely ismerősötök,hogy egy pici baba hatására "megtört a jég" és hamarosan nekik is született?

2013. okt. 1. 11:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
Igen ez tényleg így van ! Biztos ,hogy kedvet fog kapni és benő a feje lágya ! Hány éves és mért nem szeretne?
2013. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a nőket hatja meg.

Egy férfit inkább riaszt a sirás, állandó etetés, éjszakázás, szexmegvonás...

Ha a baba látványától meg is jönne a kedve, lehet, hogy csak a pillanatnyi hangulat kapja el, de ha jobban belegondol, akkor visszatáncol.


Egy férfi, ha valóban érett az apaságra, és vágyik egy gyerekre, annak nincs szüksége más baba látványára.

2013. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor ez bejön, de olyan is, hogy inkább még jobban elrettenti a férfit. Nem lehet előre tudni.
2013. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
30 éves a párom,és állítása szerint még azért nem szeretne,mert nem akarja elkötelezni magát egyenlőre.Én 22 vagyok,és szeretnék már babát nagyon.Ezért reménykedem,hátha fogja látni,mennyi örömet is okoz egy gyermek.Szerintem pótol minden más dolgot.S arról nem is beszélve,hogy olvasztó egy kedves látvány azt látni,hogy egy apa (is) mennyire szeretettel bánik egy babával.
2013. okt. 1. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet. A párom bátyjának van egy egyéves kisfia, imádjuk, viszonylag sokat vagyunk náluk és olyankor mindig babusgatja meg játszik vele. Most vagyunk az első próbálkozós hónapunkban, pedig pár hónappal ezelőtt még azt mondta, legalább két évet várni szeretne vele. :)
2013. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A húgom tündéri aranyos ,nagyon nyugodt gyereke volt a motiváció ,aztán született egy (diagnosztizált ) hiperaktiv fiam ,ezen mindig nevet a család :-D ,hogy végülis pont az ellentéte lett a fiam az elképzelt gyermeknek .
2013. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló,nagyon nagyon örülök az elhatározásotoknak és szívből kívánom,hogy minél hamarább sikerüljön a babuci :)) Neked kedves 6-os válaszoló pedig szívből gratulálok a kis hiperaktív fiadhoz :D
2013. okt. 1. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt! Nyaralni voltunk, ahova az egyik baráti pár elhozta az akkor két és féléves, tündéri kislányát. A párom rengeteget játszott vele abban a pár napban. Hazafelé a kocsiban döntöttük el,hogy egy év múlva nekiállunk a "babakészítésnek"! Úgy is lett! Amikor elterveztük akkor múlt a párom 28, amikor megszületett a fiunk, akkor volt 30!
2013. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) A bátyáméknak pénteken született meg a gyönyörű kisfiuk.Aannyira várom,hogy haza engedjék őket a kórházból,és babusgathassam.Nagyon szeretnék már babát,és annyira bizom benn,hogy a páromat megérinti és elgondolkozik azon,hogy az élet igazi értelme a család,a gyerekek,és megérik benne az akarat.Puszilok mindenkit!
2014. febr. 2. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Nalunk engem inkabb megingatott, amikor lattam, hogy milyen nehez egy babaval. Hamar tullettem rajta, de akkor egy picit leallitottuk a babaprojectet, amig nem lettem ujra teljesen biztos. Aztan szuletett egy nagyon szulobarat, halali nyugodt, joalvo kiscsajunk, pedig mindenre felkeszultem am, hasfajasra, kinlodasra. Szerintem ezekkel tisztaban kell lenni, mielott bevallalod, te raadasul iszonyu fiatal vagy, vard meg, amig a parod is keszen all.



Ket eves kislany anyukaja

2014. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!