Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az, hogy megálmodom a...

Lehet az, hogy megálmodom a (még meg nem fogant) babám nemét, és csillagjegyét?

Figyelt kérdés
Még csak 20 éves vagyok, párommal már nagyon szeretnénk kisbabát (ő 27). Mióta együtt vagyunk tényleg ezen jár állandóan az agyam. Már egyszer megálmodtam, hogy az első gyerekem fiú lesz, most újra megálmodtam, hogy fiam születik, és még azt is, milyen csillagjegyben. Volt akinek ez bejött?:) Csak érdekességként.
2009. nov. 8. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes lettem, de még nem tudtam, 3szor is azt álmodtam hogy kisbabám van. Szoptattam, pelenkáztam és tudtam, hogy az enyém! Drukkolok!
2009. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. nov. 8. 09:23
 3/10 anonim válasza:
100%

igen én megálmodtam, bár akkor már terhes voltam de nem tudtuk a nemét és többször álmodtam hogy fiú, sőt azt is, hogy nagy haja lesz az álmomban derékig ért neki, persze mikor megszületett nem a derekáig ért de mindenki csodálta mekkora haja van :)

ez is érdekes ja és fiú lett


szép estét

2009. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az álmok kifürkészhetetlenek :)nem véletlenül írtak rengeteg álmos könyvet. Ha többször is ezzel álmodtál, akár még meg is történhet :)
2009. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En jo par evvel ezelott megalmodtam hogy az elso gyerekem kislany lesz, szoke es kek szemu, es iden ez be is kovetkezett (en barna haju es szemu vagyok) :)

2009. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én februárban 19-én álmodtam ilyet. azt álmodtam hogy lány és hogy Elizabeth a neve ami nov 19-én van, és akkor is születik meg.(nem tudtam mikor van Elizabeth nap, utána döbbentem rá, hogy igazat álmodtam), sajnos azóta még nem sikerült a baba.
2009. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
09:17: de tuti ez is lesz a neve, ha egyszer végre sikerül, és tényleg lány lesz :)
2009. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam, hogy fiam fog születni, 2011 február 4-én. Hát nem tudom még mi lesz belőle. De várom már nagyon a babát!!!
2009. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket:)
2009. nov. 10. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
én terhesen álmodtam meg, hogy kisfiam lesz (csak a 32. héten tudtuk meg a nemét). Bejött:)
2009. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!