Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont 1 héttel (max) a nemvárt...

Pont 1 héttel (max) a nemvárt előtt hasszúrka. Ha nem beágyazódástól, akkor mitől lehet? Closti befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
csomóan kérdezik, h 9-11 dpon hasszúrka jelenthet-e beágyazódást és a válaszok aránya nagyjából fele-fele igen-nem. Én csak azt nem értem, h ha nem terhesség lesz belőle, akkor mi okozhat ilyen tüneteket? Konkrétqan a bal petefészeknél éreztem tegnap egész nap újra meg újra, és legkésőbb tegnaphoz egy hétre (nem) kéne megjöjjön. Ez a 2. clostis hónapom, esetleg a gyógyszer okozhatja? meg volt viszonylag sok fehéres-sárgás krémesebb folyás, de fertőzés nincs. Légyszi írjatok, mert olyan nehéz mindig a ciklus vége, és már nem értem miért vannak ilyen jelek, ha utána rendszerint semmi eredménye.

2013. okt. 3. 08:53
 1/2 Manka68 ***** válasza:
45%

Szia!

Azért olyan vegyesek a válaszok, mert ezeket a tüneteket nem a baba okozza, hanem a normál hormonműködés. Van akinek sikerül, van akinek nem. Igazi babás tünetek csak a nemvárt után jelentkeznek, de addigra már a teszt is kimutatja. Én minden ciklusban érzek szurkálást, de lehetetlen a babásodás, mert a petevezetékeim el vannak záródva.

A closti annyiban befolyásolhatja a dolgokat, hogy rendes peteérést csinál, és megdolgoztatja a petefészkeket. Ha egyébként gond van nálad ezzel, akkor érhet ez a tünet meglepetésként. A fokozott folyás is lehet ennek következménye, ha tényleg nem fertőzés.

Jelekre sajnos nem lehet adni, ki kell várni a ciklus végét és tesztelni.

Drukkolok hogy pozitív legyen! :-)

2013. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú köszi a választ, na ez tűnik végre érthető és reális elképzelésnek, mert sok találgatás után ebben van logikus magyarázat! szóval ha nem is az, amit annyira jó lenne hallani, h persze tuti baba van, azért mégiscsak jó hír, mert ezek szt legalább vsz elkezdtek működni a hormonjaim és remélhetőleg nem a ciszták dolgoznak...

Én csak azért vagyok bizakodó (vagy bemesélős) mert szúrkálásokat éreztem már korábbi ciklusokban is, nem mindig, de párban, viszont most sokszor uott éreztem és inkább erősebb nyilallást. De akkor ezek szt annak sincs semmi köze a beágyazódáshoz? Akkor visznt miért egy pontban érzem mindig? Arra is gondoltam, h egy tüsző próbálkozik megrepedni azt érzem, de akkor miért ilyen későn és miért a méhem bal oldalán? (sztem félidőben volt pém, mert majdnem egyforma erős volt a 2 csik ovu teszten, szóval hacsak nincs újra pém - ami gondolom azért elég ritka - akkor ez mástól kell legyen. Ha ezekhez is hozzá tudtok szólni nagyon szívesen vennék hasonlóan átgondolt válaszokat! és köszi mégegyszer!

2013. okt. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!