Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmehetek sztk-s nőgyógyász...

Ha elmehetek sztk-s nőgyógyászati rendelésre, ott megtudják nézni, hogy vannak e érett tüszőim, van e peteérésem?

Figyelt kérdés
Felírta a magán dokim a Clostyt, de nem mondta hogy uh-n kellene nézni bármit is. Azért nyugodtabb lennék ha uh-n is megnézne valaki. Dkit meg váltani fogok az tuti.
2013. okt. 3. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
igen persze én is megnézettem mindkét hónapban. az azért dúrva hogy a magán doki nem mondta nekem az sztk-ban mondta az az orvos aki felirta hogy nem kell, de mivel én tudom hogy kell na meg van esélyem cisztára mivel PCOS vagyok és különben is kiváncsi voltam rá hogy használ-e valamit. Én igy voltam uh-on. persze nem ahhoz az orvoshoz mentem hanem másikhoz de simán megnézett. Most a következő ciklusban már nem szedem de most is el fogok menni mert kiváncsi vagyok hogy closty nélkül is van-e peteérés, mivel ez a gyógyszer nyujtott hatású még dolgozik egy ideig a szervezetben. eleve sok orvos ugy adja hogy egy hónapi szünet kelll hogy legyen a 2 levél között. én egymás után 2 hónapban szedtem.
2013. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor mindenképpen elmegek uh-ra most már tuti. Ha jól néztem akkor 10-12. napon kellene uh-zni.
2013. okt. 3. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt sztk-ban nem foglalkoznak ilyenekkel. UH sincs, csak az osztályon. Én egy másik magándokit keresnék a helyedben, nem szórakoznék sztk-val.
2013. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!