Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér krémes folyás utalhat...

Fehér krémes folyás utalhat babára?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött, és elég sok volt.Vasárnapra nem várom.
2013. okt. 3. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
nem.
2013. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nekem nem volt semmilyen folyásom terhesség elején és a nem várt előtt sem. Drukkolok!:-)
2013. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen utalhat!!!!! abban az esetben ha elötte nem volt ilyen jellegü folyàsod.....
2013. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előtte nem volt, most voltam wc-n, és volt egy kis rózsaszín folt a papíron, remélem nem jön meg.
2013. okt. 3. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek akr jó jelek is lehetnek, de ne éld bele magaad, enkem is volt már mindneféle tünetem, az utolsó ciklusban még höemelkedés is de sajnos baba mégsem volt. Majd ha nem jön meg tezstelj. Biztosat csak akkor lehet tudni. Vagy ha van 10-es teszted akkor már lassan tesztelhetsz, de ne ess kétségbe ha még negativ mert nem mindnekinek lesz olyan korán már pozitív a teszt.
2013. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illetve hát utalhat akár hüvelyflóra felborulására vagy éppen egy kezdődő hüvelyi fertőzésre is. Hüvelyi fertőzések egyébként nagyon gyakran a menzesz előtti napokban alakulnak ki.

De ettől függetlenül persze, ha babával próbálkoztok, akkor akár terhes is lehetsz.

De ez a folyás egymagában nagyon sok mindenre utalhat és egyértelműen nem utal babára.

Ha vasárnap nem jönne meg, hétfőn már csinálhatsz egy tesztet.:)

2013. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!