Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet terhességet a...

Jelenthet terhességet a pirosas barna folyás? (többi lenn)

Figyelt kérdés

A barátommal okt. 1-jén egy-két percig gumi nélkül szeretkeztünk. Tegnap este (2-án)pirosas barnás folyást vettem észre. Nem volt sok, csak pár csepp (rendes mensimnek 15 és 18 körül kell megjönni). Egy kicsit félek, mert nem folyik ki. Onnan tudom, hogy van, hogy a tampon olyan.

Szerintetek mi okozza?? Fertőzés, felfázás, vagy terhesség???

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem???



2013. okt. 3. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, és nagyon kicsi a valószínűsége is. Amúgy is egy nap alatt még szinte nem történik semmi, a beágyazódás is 6-7 nap előbb nem lenne jele a pecsételő vérzésnek, kb 12-14 nappal mutatható ki hogy terhes vagy e az aktus után. Ha csak pár percig volt benned, szerintem tutira nem vagy terhes! Várd meg a mensesed! Ne idegeskedj, sok mindentől előfordulhat!
2013. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ
2013. okt. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!