Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? Tapasztalt segítsen!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, és kb. 2 hónapja élek nemi életet. MINDIG védekezünk gumival. Nagyon vigyázunk, és egyszer sem szakadt el. Kedden kellett volna megjönnie. Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. De még mindig nem jött meg. Nincs semmi tünetem. Nem fáj a hasam, nem szédülök, a mellem sem. A szokásos pattanásaim kijöttek már... de még mindig nem vérzek. Az utóbbi időben nagyon sokat stresszeltem a suli miatt, és meg is fáztam. Késhet emiatt? Ráadásul azt hiszem hüvelygombám is lett, de azt kikezeltem már. De még mindig semmi. Miért késhet? :( Holnap is csinálok egy tesztet. Ha az negatív, megnyugodhatok?


2013. okt. 3. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel nem vagy terhes, más miatt késik, akár a stressztől is késhet. Ha a holnapi teszt is negatív lesz, akkor végképp megnyugodhatsz.
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.Nyugodj meg,és megfog jönni.


25 hetes kismama

2013. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes! Betegségtől amúgy is késhet a menses:) Nyugi :)
2013. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!