Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hete késik, ma csináltam...

4 hete késik, ma csináltam tesztet,2 neg. Lett. Most a tesztablakban látható halványan 2 nem egybefüggő rózsaszín csík, ami nem jön le teljesen, szinte csak felül látszik. Tapasztalt valaki már hasonlót? Ettől függetlenül lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy vetélésem, azóta beállt a ciklusom 23-26 naposra.16 éve próbálkozunk babával, volt 5 inszeminációm,2 lombikprogramom, eredménytelenül.3 éve új kapcsolatban élek.

A testhőmérsékletem 37C. Utolsó menszesz dec 20-án volt.

1 hete voltam nőgyógyásznál, aki 15mm-es nyálkahártyát és 2mm-es petezsákszerű felritkulást látott, még szikhólyag nélkül.

One Step-tesztet vettem.


2010. febr. 18. 05:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Teljesen kétségbe vagyok esve,annyira szeretnénk ezt a babát,és hát már 37 éves vagyok,több esély nemigen lesz.

Hallottam olyanról közvetlen munkatársaim körében,hogy egyiknél a 12 hetes már diagnosztizált terhességet sem mutatta ki a teszt,a másiknál 9,a harmadiknál 8 hetes terhességnél neg.tesz jött ki.Tüneteim nincsenek ezen kívül,melyek utalhatnának a terhességre,sem hányinger,sem émelygés,sem mellérzékenység.Félek,hogy mégsincs semmilen baba.

2010. febr. 18. 05:14
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már nyugi,minden oké lesz,a doki látta a petezsák felritkulást,és a méhnyálka is vastag,úgy hogy szerintem ez baba.Lehet késői péd volt,szerintem halkan gratulálok.A tesztek sem mindig adnak helyes válaszokat,az a lényeg,amit a doki látott.Szerintem minden oké lesz.Majd írj,hogy mi van veled,mert nagyon érdekel.
2010. febr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hát szerintem is lehet már neked gratulálni, hisz szép vastag a nyálkád és a petezsák is alakult...

egyébként a tesztem nekem is ilyen, csak alulról indult el a színeződés. nekem ugyan egy hét késéssel "megjött" rendesen, de csak egy napig tartott utána barna volt, 36,3 helyett 36,7 a hőm és nekem hányingerem is van. hiába mult el, néha megjön érzésem van és a cicimet is a késés 3.napjától éreztem, aztán enyhült, majd megint el kezdtem érezni, sőt viszket is.

szorítok neked is!

2010. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én csak holnap megyek orvoshoz, de nekem sincs semilyen előjele hogy terhes lennék, bár már 3. hete késik.A teszt nekem sem mutatta ki.

Halkan gratulálok neked

2010. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm a biztatást,igazán jólesik.

Fogok írni mindenképp,hogy mizújs.Fel kell ma hívnom a nőgyógyászt,közölni az eredményt,és aztán meglátom,mi a további teendő.

Kívánom nektek is,hogy sikerüljön a baba,a 3.válaszadónak szurkolok holnapra.

2010. febr. 18. 08:17
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki,leellenőriztem egy másfajta teszttel (Gravi HCG),az viszont egyértelműen negatív.A nőgyógyászt még nem sikerült elérnem.Most már nem tudom,mi lehet az oka a negatív teszteknek.
2010. febr. 18. 09:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!

Mivel még csak felritkulás látható, ezért nem biztos, hogy termelődött hcg a szervezetedben. Nekem ilyen felritkulás mensi előtt három nappal volt látható, és nem is jött meg. Most már 16 hetes kismami vagyok.

A felritkulásnál lesz a helye a pici babának, csak ne idegeskedj, mert azzal csak ártasz!

Minden jót Neked, és kívánom, hogy igazunk legyen!

16 h km

2010. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szorítok neked.
2010. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem a doktornővel,aki még telefonon keresztül sem zárja ki a terhességet.1 hét múlva újra tesztelnem kell,aztán a teszt eredményétől függően megbeszéljük a továbbiakat.Akkor már 7 hetes lennék,elvileg ki kell hogy mutassa,bár én már nem bízom ezekben a tesztekben.De a 15mm-es nyálkahártyának,ha nincs baba,1 hét alatt már ki kellett volna lökődnie,és meg kellett volna jönnie.Vagy rosszul tudom?....
2010. febr. 18. 15:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy baba legyen!De szerintem az van!:-)
2010. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!