Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok attól, hogy 10...

Terhes vagyok attól, hogy 10 perc után eltűnt a második csík a teszten?

Figyelt kérdés
Egyébként egyik pillanatról a másikra 38 fokos lázam lett, fáj a méhem, a fejem, a hátam, és rettenetesen émelygek... Sosem szoktam lázas lenni!!!
2013. okt. 4. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, attól meg terhes lehetsz. A csík egy idő utan eltűnik. A láz miatt menj orvoshoz.
2013. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38 fokos lázat nem okoz terhesség.
2013. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
A tesztről nem tűnik el a csík.. :) Én őrzöm még a 13 éves lányomét is, és ott a csík.. :) Szerintem inkább nega az a teszt.. :)
2013. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy más fajta tesztet is, a láz miatt meg menj orvoshoz. Nem hiszem, hogy összefügne a kettő
2013. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
DE eltűnhet a csík, többre rá is van írva, hogy 5-10 percig hiteles a teszt pont emiatt. Tehát, ha az első 10 percben ott volt a csík, akkor ott van az a baba is. Persze az eltűnés nem törvényszerű, de az első 10 perc a mérvadó.
2013. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy hete csak pár másodpercig volt rajta a csík, most 10 percig kb.
2013. okt. 4. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Eltűnik a csík. Tesztje válogatja, hogy mikor. En anno többet is csináltam. Volt amiről par perc utan eltűnt, volt amiről par év utan. Most van egy, ami meg mutatja a pozitívat, kilenc év utan.
2013. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Méhenkívüli terhességnél léphet fel magas láz! és a leírt tünedeid is utal-hat-nak erre!

én mennék az orvoshoz! hogy tuti kizárjam ezt !

2013. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát persze pontozzatok le.. :( 150 millió teszttel a hátam mögött...Csináltam párat 14 év alatt, abból 4 babám született, mindegyiknél csináltam (nem egy fajtát) legalább 3-at, 5-öt...Biztos, ami biztos..Naplókban vannak, és egyikről sem tűnt el a csík....Csak tapasztalatot írtam..Pontozzatok le nyugodtan..:) Örülök, hogy itt olyan nagyon okos emberek vannak, ha nem nyal valaki, és nem nyájaskodik, már nyomják is neki a piros kezet..Gratulálok!
2013. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Tyttycon, en is tapasztalatot írtam. Van amelyikről eltűnik, van amelyiken megmarad. Ennyi,
2013. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!