Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Péntek judit nikolet kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek mennyi idő után, sikerült teherbe esnie?!

Figyelt kérdés
Nekem van már 2 lányom és szedtem Dienille fogamzásgátlót , most volt 2 hónapja hogy abba hagytam de még mindig semmi... Szeretnénk harmadik babócát és csak érdekelne kinek mennyi idő alatt és hogy milyen praktikákkal sikerült???!!!
2013. okt. 4. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban hagytam abba, még semmi... Sajnos a hormonjaimat rendesen felborította a tabletta, azóta sem jöttem helyre teljesen :( Légy türelmesebb, mert ha 2 hónap után ilyen ideges vagy, nehéz hónapok elé nézhetsz, ha addig sem jön össze!
2013. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kereken 6 hónap, ráadásul 30-asok vagyok, szóval már ketyeg a biológiai óra :-) Meg is lepődtünk, ráadásul a 6 hónapból 2-őt külön töltöttünk munka miatt.
2013. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első babámnál ; másfél évre

másodiknál 5hónara

3.nál 3hónapra

4.nél szoptattás alatt ;)

5.nél a hó 28.án abbahagytam és következő hó 10.én már terhes lettem..

2013. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban hagytam abba fogamzásgátlót , Szeptemberben kezdük el a baba projektett és Decembere lettem terhes pont karácsonykor teszteltem pozit :) Második babócám . 1 babónál 1 hónapban sikerült .
2013. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
huha értem akkor megoszlanak nagyon ..... nem idegeskedem ezen csak úgy érdekel kinek mikor jött össze mennyire zavar be a gyógyszer de sztem ez egyén függő is!! A Mensi is megjött köv hónapban mikor abba hagytam azóta is rendszeresen megjön 2-3 nap csúszás volt most mondjuk de ez belefér!! Nekem valószínű akkor nem zavart be nagyon ha a mensim is azóta szépen mindig megjön??? A nőgyógyászom is azt mondta próbálkozni kell ennyi!!! Nem görcsölök hisz van már két lányom csak kiveszik minden erőmet....
2013. okt. 4. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még abban a hónapban hál'Istennek :)
2013. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8ev után januárban abbahagytam márciusban 6hetes voltam uh-n!:-) ez 4eve volt azóta tesó is lett 1 együtt letbol ahol nem vigyaztunk!
2013. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, tavaly márciusban tettem le, és júniusban ahogy élesbe ment a dolog, össze is jött a baba.
2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem hát mi még csak 2 hónapja próbálkozunk júliusban hagytam abba ... azóta semmi de hát majd meglátjuk remélem hamar össze jön majd azért!!!
2013. okt. 5. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
3évig próbálkoztunk mire sikerült, már nagyon el voltam keseredve. Kicsit le is mondtam róla és egyből összejött.
2013. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!