Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy sem, vagy csak gond van esetleg?

Figyelt kérdés

Probálom röviden leírni a történetem.

Júli elején letettem a gyógyszert mert babát szeretnénk a párommal.Augusztus 20-án kelett volna megjönnie,de egy hetet késett 26-án jött meg!!A következő amikor meg kelett volna jönnie szeptember 23-án de még ,most sem jött meg tegnapig vártunk a teszttel de az 1 vonalas lett(Negatív)!De hétfőn lesz 2 hete hogy nem jön meg!Szerintetek ilyenkor mi a helyzet???A tervem az hogy kedden még egy tesztet csinálok,ha az is negatív lesz de még mindig nem jött meg akkor gondolom orvos!!!Valaki volt hasonlóan???


2013. okt. 5. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem állt helyre a ciklusod még a tabletta miatt. 3 hónapot egyébként is várni kellene, hogy kiürüljön, ez nálad kb pont most jött el, ha jól számolom. Hogy mikor menj orvoshoz és mit tud vele kezdeni, azt nem tudom.
2013. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!!

Igen szokták mondani hogy várni kellene 3 hónapot!A dokim is mondta hogy nem annyira szükséges mert ez a gyógyszer már nem olyan összetvőjű,gyenge magyarán szólva!!Van már egy fiam 2 éves,nála is rögötn probálkoztunk bár nála még 3 szor megjött 4-re nem,de ott mindig pontos volt a gyógyszer nélkül is a menszesz,ezért furi nekem ez most!!!

2013. okt. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!