Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok. Ha az első...

Mit gondoltok. Ha az első várandòsságomkor tapasztaltam beágyazòdási vérzést akkor a másodiknal is kellene?

Figyelt kérdés
Ha sikeres honapunk lennecakkor kb mostanabam agyazodna be. Viszont nem tapasztalom a beagyazodasi verzest.
2013. okt. 5. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1.ső baba : nem tudtam hogy terhes vagyok, majd kb.10-11 hetesen elvetéltem - itt nem rémlik hogy lett volna...

2. baba: nem volt és elvetéltem kb.4-5hetesen

3. baba: VOLT! és megmaradt :)

4. baba: nem votl és elvetéletem szintén 4-5 hetesen

5. baba: VOlT és megmaradt :)

szóval nálam ez úgy néz ki hogy ahol volt az megmaradt :) de ez ugyebár nem jelent semmit! drukkolok nagyon!!! :)

2013. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nektek milyen színű és erősségű (mennyiségű) volt a beágyazódási vérzés?
2013. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 ső vagyok:

amikor volt akkor pár csepp pirosas vér és kb ugyanennyi barnás... több nem volt cseppeknél. és nekem nem egész nap tartott hanem 1-2 órán belül volt ez..

2013. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három terhességemmel volt bevérzés a 10. hét köröl,elég erős és 1-2 napig tartott,aztán barnás pecsételés is volt!
2013. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fiamnál volt, a lányomnál pedig nem. :)
2013. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!