Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a ciklus elején...

Létezik, hogy a ciklus elején volt ovulációm? Egyébként most nagyon gyenge menstruációm volt, alatta furcsa petefészek szúrkálódásokkal, amiket máskor félidőben érzek. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hogyan alakul a ciklus? Két hét múlva kiderül nem, vagy meddig kell várnom?

Egyébként olvastam, hogy nem ritkán csak a mensi alkalmával lökődik ki a petesejt és ilyenkor nincs is erős vérzés. Hát kiváncsi leszek...

[link]

(máskor mensi alatt végig fent van a hőm, csak a utána kezd el lemmenni!!pont most döntöttünk úgy, hogy nem foglalkozunk a ciklusommal,erre tessék!)


2009. nov. 9. 10:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs senki, aki pont így járt volna?

Nah mindegy, úgyis kiderül előbb vagy utóbb :)

2009. nov. 9. 12:43
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a kutyát nem érdekli ez most :)

De talán majd az utókor hálás lesz érte.

Úgy döntöttem,(jól elvagyok:),hogy felteszem ide a görbémet ebben a ciklusban, időről, időre, hátha lesz, aki közben erre jár és segítséget keres

(úgy mint én most)

[link]

2009. nov. 10. 21:21
 3/11 A kérdező kommentje:

Erősen szúrkál a petefészkeimnél, de a hőm nem úgy ingadozik,mint az előző ciklusaimban.

mindenesetre nagyon furcsa.

[link]

2009. nov. 13. 06:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor lehet ovuláció elején közepén vagy a végén.De a hőd alapján nem látni mert csak egy napig volt fent.De nekem volt hogy az ovuteszt +volt közben meg alacsony volt a hőm,tehá megeshet hogy ovu volt.
2009. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de hogy érted azt, hogy csak 1 napig volt fenn?
2009. nov. 13. 11:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! A hőd a második napon csak felugrott, de nem maradt fenn, nekem minden ciklus így kezdődik, hogy leesik a mensi napján, majd másnap visszaugrik, utána fokozatosan esik vissza. Ez tök normális, a visszamaradt progeszteron okozza, nem valószínű, hogy akkor volt ovud.
2009. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem volt korai peteérés, hanem még előtte vagy.
2009. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát kedves válaszadók, majd kiderül kinek jön be a megérzése :)

Ma így állok: (kiváncsian várom a többi napokat)

[link]

2009. nov. 14. 08:57
 9/11 anonim ***** válasza:
igen nagyon úgy néz ki hogy ovu elött állsz.
2009. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mai állás.

[link]

Eddig még mindig kétesélyes számomra.

Ha tovább esik: sztornó,de ha visszamegy, hát akkor biza' megvolt már. :)

2009. nov. 15. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!