Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 15-ére nem várom....

November 15-ére nem várom. Szerintetek korai lenne még bármit is éreznem, vagy lehetséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gondolok ilyesmire, hogy hányinger, fáradékonyság, és néha olyan ízt érzek a számban, mintha vérezni kezdene az ínyem, pedig nem vérzik. Nem szeretném magam ámítani, kérlek, írjatok tapasztalatokat!
2009. nov. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát, nehéz eldönteni. Én is éreztem egy héttel előtte, hogy valami nem olyan, mint szokott, aztán pár nap múlva már mutatta a teszt.Én erős mellfeszülést éreztem, és a számban ezt a furcsa ízt. Persze az is lehet, hogy becsapnak az érzéseink, de reméljük sikerülni fog neked!!
2009. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán érezheted. Én sajnos már 3X vetéltem, de mind3X már hamarabb éreztem a terhességet.

Viszont máskor is volt olyan, hogy fémes szájízt éreztem és mégis megjött. Szerintem ilyenkor azt érezzük, hogy igen, megtermékenyült a petesejt, csak ha nem ágyazódik be, akkor megjön a vérzés.De ez csak az én teóriám.

Ha pár nap múlva a melled is feszül, szerintem okkal bizakodhatsz!Sok sikert!

2009. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha félidőben ovuláltál, akkor még korai bármit is érezned. Leghamarabb a nemvárt előtt 25 nappal érdemes tesztelni, de sokaknak akkor még negatív, a baba ellenére. A tipikus tünetek meg csak akkor jönnek, amikor a terhességi hormonok szintje magasra szökik. Ez általában az 5-6. hét környéke szokott lenni.
2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, jól melléírtam. Leghamarabb a nemvárt előtt 2, azaz kettő nappal érdemes tesztelni.
2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is félek, hogy csak bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket. Nincs más hátra, várnom kell még egy kicsit, hogy megtudjam, mi van. Csak olyan rossz arra gondolnom, hogy mi van, ha megint csalódni fogok? :-(
2009. nov. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!