Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap baratommal szeretkeztem...

Tegnap baratommal szeretkeztem es utanna fajt lent es par masodpercig eszmeletemet vesztettem. Tegyem hozza 16napja kesik. Ez lehet terhesseg jele? ßelolvasnatok lent?

Figyelt kérdés
szoval 16napja kesik...mostanaban picit stresszelek de attol mar hogy mi van velem.14napjara nega lett este a teszt.lrnt fajdogal sokat pisilek melleim fajnak.tegnap mar megilyedtem hogy sex utan elajultam hanynom kellet.mitöl lehet.nemfordultam meg dokihoz mert szokott neha késni de ez mar sok.szerintetek terhes vagyok
2009. nov. 9. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha 14 napos késés mellett negativ lett a teszted nincs esély (ha van is minimális) a babára.

De fordulj minél előbb orvoshoz, mert ezek a tünetek nem nevezhetők normálisnak sem babásan sem baba nélkül.

2009. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tesztet reggel kell csinálni, ezért is lehet, hogy negatív lett, egyébként a két héttel a nem várt után még pont belefér a negatív, van, akinél lassabban termelődik annyi HCG, amit már kimutat a teszt. Szerintem babás vagy, legalábbis a tüneteid arra utalnak...

Csinálj egyet reggel az első vizeletből, és ha az is negatív, akkor menj el dokihoz, mert akkor valami más bajod lehet. (Ha pozitív, akkor is keresd fel a dokid, mert 6-8 hetesen illik menni az első vizsgálatra. Remélem nem bánod a babát és megtartod, ha tényleg beköszönt!)

2009. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!