Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik a menzeszem, a...

3napja késik a menzeszem, a reggeli teszt negatív lett.1 héttel ezelőtt alhasi fájdalmaim kezdődtek (mintha megjönne) , ezek 1-2 napja gyengébbek, és a mellbimbóm is érzékeny lett. Nagyon szeretnénk babát. Mikor érdemes újra tesztelnem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy még korai volt?
2008. júl. 5. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
varj meg en asex utan vartam 18 napot nem tudom h kesett e a mensim mert rendszertelen volt mindig,de ha peteeresed volt es csinaltatok akkor a teszt 14 nap utan mutatja ki a legbiztosabban,es szamolj ra egy ket napot a bizt kedveert.nekem dec 5 volt az utso mensim es jan 1en volt peteeresem,az uh szerint is ekkor keletkezett a kislanyunk,15en es 16an negativat teszteltem 18an pozitivat,szept elejen szulok
2008. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak bízom abban, hogy volt pé-m. A ciklusom rendszeres, pé-s tünetek vannak, de ovulációs tesztet nem próbáltam eddig, és mást sem. Pont nászúton voltam "félidős", 2 naponta próbálkoztunk, most ahogy írtam, 3 napja késik. Akkor várok még 3 - 4 napot. Hátha... :)

Melyik tesztet érdemes megvenni?

2008. júl. 5. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:

én ugyanabban a szituàcioban v.ok mint te,csak nekem fehérfolyàsom is van(krémszerü)én vàrok 2 napot,aztàn veszek két teljesen különbözömàrkàju tesztet,és akkor tuti lesz eredmény

sok sikert!

2008. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez lemaradt, nekem is van krémszerű folyásom...
2008. júl. 5. 17:33
 5/9 A kérdező kommentje:
sok sikert neked is :)
2008. júl. 5. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, nehéz kivárni, de sztem (saját tapasztalatból kiindulva)várj még min 5 napot, akkor már a teszt kimutathatja (reggeli első pisi!!). Mindegy milyet veszel, tutibb ha két különbözőt csinálsz, egymás után 1-2 nap.

Kívánom, hogy az legyél!

22 hetes pocakos

2008. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, megfogadom! Remélem, addig a mikulás /menzesz:)/ sem lep meg!

Gratulálok a babyhez :D

2008. júl. 5. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva tesztelhetsz megint!

Sok sikert!

2008. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Múlik az alhas-, mellfájós "tünet", ez jelenthet rosszat? Még nem jött meg, és a fehér folyás is megvan.
2008. júl. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!