Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 éve probálkozunk a páromma...

1,5 éve probálkozunk a párommal a babával, vagyis akkor hagytam abba a gyogyszer szedését. A meddőségi központba milyen vizsgálatokat csinálnak? átjárhatóságit, vérvétel, meg mindent megcsinálnak?

Figyelt kérdés
elmentem a nőgyógyászhoz h kivizsgáltassam magam.ő irt beutalót a meddőségi központba,h ott megcsinálják a szükséges vizsgálatokat.szerdán kell majd mennem.mennyi ideig tart ez a vizsgálat?már aznap megtudják mondani h mi lehet a probléma,vagy napokat kell várni?
2009. nov. 9. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz híreim vannak. Akár hónapokban is beletelhet, mire megtudod, hogy mi is a bajod. Minden vizsgálatot nem végezhetnek el egy napon, nem is tudnak, annyira sokféle és összetett vizsgálat létezik. Ráadásul csak maga a hormonvizsgálat is eltarthat majd egy hónapig, mert a ciklus 3. és 21. napján is vesznek vért, a hormonszint ugyanis hormontípustól és ciklusnaptól függően változik...
2009. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak kiegészíteni tudom az előttem válaszolót. Nekem az a tapasztalatom, hogy futószalagon csinálnak mindent, nem egyénre szabottan - nincs rá idő. Szerintem, ha anyagi lehetőségeid engedik, járj magánorvoshoz. Így is meg kell csinálni a kötelező vérvételt és uh-kat, de mégis más, hogy nem kell a folyosón 3-4 órát várni a sorodra.
2009. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos én is csatlakozni tudok. A férjemmel márciusban kezdtünk el járni és még most is csak vizsgálódás van. A férjemnek van még 1 vizsgálata amit a SOTE-n csinálnak és utána lesz a beültetés ha minden igaz.

Azt azért hozzáteszem, hogy nekem az átfújás meg a műtét már a vizsgálatok előtt meg volt tehát ha ezeket is hozzáadjuk akkor még több idő.

2009. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
először milyen vizsgálatot csinálnak akkor?vérvétel?vagy átjárhatósági?
2009. nov. 9. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rákszűrés lesz a legelső. Hormonvizsgálat, férjednek spermavizsgálat. De hogy ez mennyi idő alatt bonyolódik le, nem tudom...

Lehet, hogy nincs is baj veletek!

2009. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rákszürésen voltam már,egy hete.akkor gondolom holnap a hormon vizsgálatot csinálják.ugye?
2009. nov. 10. 15:18
 7/10 A kérdező kommentje:
ma voltam a vizsgáláson,de ma nem sok mindent csináltak.vérvételt a 3. és 21. napon csinálják.mind a 2 nap.de megvizsgált.meg hüvelyi ultrahangon is.mondta h nem lát sárgatestet,ugyhogy elképzelhető h nincs peteérésem.de ez majd a vérvételböl kiderül.remélem csak ez lesz a probléma,ezt gyogyszerrel helyre lehet állitani.de ha pont hétvégén lesz a 3. nap,,akkor vesznek vért?
2009. nov. 11. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Ha hétvégére esik, akkor a hozzá közelebbi napon menj: pénteken vagy hétfőn.
2009. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja értem.köszi a választ.de akkor nem gond h nem pont a 3. napon megyek?pl ha szombatra esik a 3. nap,akkor menjek pénteken,ha vasárnapra,akkor hétfőn?
2009. nov. 12. 12:16
 10/10 anonim válasza:
Mi is meddőségi kivizsgálásra járunk a párommal.Szeptember 1.én voltam először,akkor nőgyógyászati vizsgálat volt hüvelyi ultrahanggal,és kaptam norcolutot,mert nekem az a bajom hogy nem jön meg magától.Aztán a ciklus 3.napján voltam vérvételen,maj még megyek a 21.napon is.Az átjárhatósági vizsgálatot a ciklus 6.-13.napja között végzik el.Én már ezen is túl vagyok,úgyhogy elvileg már csak a 2.vérvétel van hátra,és utána kiderül mi a baj.
2010. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!