Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszeri anyasági védőnő=terhe...

Egyszeri anyasági védőnő=terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Ha terhesség alatt 4x elmegyek a védőnőhöz jár az egyszeri anyasági?
2013. okt. 8. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom, hogy MAGYARORSZÁGON kell a négy pecsétednek meglennie, nem számít hogy külföldön voltál-e vagy sem. Így már érted? Ez meg a válasz. Nincs MAGYAR pecsét, nincs pénz sem.
2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Augusztus végén szültem, szeptemberben adtuk le a papirokat, a vedonom mondta hogy megvaltozik valami torveny, eddig az orvosi papirt fogadtak el, de mostantol a vedononek kellesz kiallitani a papirt. A biztonsag kedvéért adott nekem olyat is, termeszetesen a doki is adott. Vegul nem kellett csak a dokis papir, mert meg atkell allniuk, és az még pár hónap.


Szóval szerintem ha van a 4 pecseted kedves kerdezo, akkor jár. Sehol nincs feltuntetve hogy doki+vedonoi pecset, csak annyi hogy minimum 4pecset a kiskonyvben.

2013. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a kismama, aki igazolni tudja, hogy terhessége alatt 5 hónapig külföldön tartózkodott, nem kell meglennie a 4 pecsétnek, anélkül is kap anyaságit.

Ha ennyi nincs, akkor 4szer kell megjelenni tanácsadáson Magyarországon, ami magába foglalja a védőnői nyilvántartásba vételt is, mivel most már a védőnők adják ki az igazolást, nem a kórház. Koraszülés esetén (betöltött 37. hét előtt) egy megjelenés is elég.

2013. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hitelesen igazolni. :)

+marad négy hónap a magyar pecsét megszerzésére is.

2013. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!