Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 27-én szexeltem és most...

Ha 27-én szexeltem és most 3-án meg akar jönni a mensi /legalább is valami látszik a vizeletemen/ akkor már bizti nem lesz baba? És próbálkozhatunk újra, már megint:- ( Ahhoz hogy anyasági támogatást kapjon valaki kell bejelentett munkaviszony?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendes időre megjött rendes vérzés és a terhesség nem igazán összetartozó fogalmak. Családi pótlék és gyes alanyi jogon, munkaviszonytól függetlenül jár. Az egyszeri anyasági támogatás nem kötött munkaviszonyhoz, feltétele, hogy legalább négy alkalommal részt kell venni terhesgondozáson.
2009. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!