Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek így...

Szerintetek lehetek így terhes? (bonyolult)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,1hónapja terhes lettem mellette de spontán elvetéltem.A következő levelem 1.szemét nem vettem be mert nem tudtam szabad-e,mivel ömlött belőlem a nyálkás vér,és a tájékoztató szerint is az orvos utasítását kell ilyenkor követni a szedést illetően.Mikor terhes lettem egy nap barnás pecsételő vérzésem volt,pedig még 3tabletta volt hátra a szünetemig,a mostani levelemnél is pecsételtem igaz rózsaszíneset de még hátra volt 2tabletta..Ma nagyon minimális a megvonásosom,az ob mini tamponon alig van valami max 2csepp vér,és máshogyan fájdogál a hasam is..Úgy gondoltam terhes vagyok,de bár most este vettem be az újabb első szem tabimat,mégis volt minimális megvonásos..Szerintetek esélyes? :(

2013. okt. 8. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
És az orvos vajon mit mondott?
2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos az mondta szedjem tovább a gyógyszerem rendben.Csak mint írtam így 1nappal eltolódott a levél,tehát ettől függetlenül az összes tablettát elszedtem.
2013. okt. 8. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

ettől még nem szedted rosszul,hisz 1 nappal később kezdted,ennyi.


ne aggódj,nem volt vetélés sem,csak beképzeled...a nyálkás vér távozása normális...

2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De terhes voltam,2db pozitív tesztem volt..Majd soha nem átélt módon begörcsöltem,a fejem majd szét szakadt annyira fáj,fájdalom csillapító sem hatott,6napig tartott a vérzés,mikor wc-n voltam volt hogy cseppekben jött belőlem,a nyálkás cuccról nem is beszélve.
2013. okt. 8. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát először is én váltanék gyógyszert. Ha ezzel a tabival egyszer terhes maradtál, akkor legközelebb is megtörténhet. Következő alkalommal, mikor el kéne kezdened szedni, térj rá másik gyógyszerre, az orvosodat kérd, hogy írjon fel másikat, elég indokolt a váltás, ha nem ír másikat, menj másik dokihoz, én tuti nem szedném azt a tabit tovább.
2013. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!