Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 éves 15 napos terhes...

21 éves 15 napos terhes vagyok. Mit tegyek? (Bonyolult a többi lent)

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,OKJ-s tanfolyamomból még lenne egy év,de mivel elvileg nem találnék vele munkát,ezért úgy döntöttünk a párommal,hogy kint szeretnék Ausztriában dolgozni,mivel van is ismerős ezért szeptembertől mennénk,mindketten jól keresnénk,de most tudtam meg,hogy terhes vagyok és még nem mondtam el a páromnak,megvan rá az okom.Így is neki lehet vágni a külföldnek?Egyeltalán ott fog nekem valami járni? Itthon már több mint egy hónapja nem találok munkát és kétségbe vagyok esve. Elvetetni semmiképpen se szeretném és azt tudom,hogy a párom se.Nem tudják,hogy kint mennyi ledolgozott idő után járnak a dolgok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 18. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
elvetetni már nem is nagyon lehetne ha 15 hetes. Szeritnem igy ne menj ki hacsak nem neki lesz rendes meloja. Szeptemberben már elég elöre haladott állaapotban elszel sokáig már nem nagyon dolgozhatsz.
2012. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
15 napos terhes?Az ki van zárva.
2012. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
15 napos,nem hetes :)
2012. júl. 18. 13:35
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
terhesen kint sem fogsz dolgozni, munkát találni. Én inkább elvégezném azt a tanfolyamat, a végét biztos lehet vhogy halasztani. Hogy majd szülés után el tudjak helyezkedni. Szerintem már most nincs rendben a kapcsolat, ha nem mondod meg neki hogy terhes vagy. Hogy várod el tőle hogy majd külföldön eltartson, ha még őszinte sem vagy vele? Ha meg úgy érzed hogy "jó okod" van rá hogy nem mondod el, akkor meg minek vagytok együtt? Úgy látom még túl fiatal vagy az élethez, meg a gyerekvállalás felelősségéhez. Szüleid nem tudnak segíteni? Úgy értem anyagilag, meg ilyesmi.
2012. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért tudom ilyen biztosra,mert egy alkalom volt,hogy nem védekeztünk,és az pontosan 15 napja
2012. júl. 18. 13:36
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
15 napos terhességet nem mutat ki a Jóisten sem.Második voltam.
2012. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
15 napos??
2012. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Őszintén?Túl van egy strokon és most nagyon sok baja van,mondhatni tényleg minden összejött és picit 1-2 hetet várni akarok azzal,hogy elmondjam!
2012. júl. 18. 13:39
 9/23 A kérdező kommentje:
Ma voltam belső ultrahangon.Ha jóisten nem is akkor a dr csak tudja...
2012. júl. 18. 13:40
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Ismét második.Tesztet csináltál,vagy honnan tudod,hogy terhes vagy?
2012. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!