Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk kisbabát!...

Nagyon szeretnénk kisbabát! Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amikor volt a peteérésem, vagyis szerintem akkor volt ha jól számoltam ki , azokon a napokon együtt voltunk a párommal :2,3,4,5 és még 6-án is !De nem minden nap 2 napot kihagytunk. Mikortól tudhatom meg ha terhes vagyok ? mikor kezdődnek a jelek ? Még a lábamat is felemeltem mert akkor azt mondják jobban bemegy:) és sokáig feküdtem utána! szinte nem folyt ki semmi utána , pedig a páromnak elég sok szokott lenni :D persze azt tudom ,hogy ahoz ,hogy terhes legyek csak egy picirinek kell bejutnia :D Nagyon szeretnénk babát ! Remélem sikerül , még nem érzek semmi tünetet! de még nem is kell ugye?

2013. okt. 8. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia.Én kb a 4 hét felé kezdem el tüneteket észlelni,de mivel nem terveztük a babát nem gondoltam arra,hogy terhes vagyok,betudtam minden másnak.Úgy görcsöltem mintha megjönne,így csak vártam a csodát:) de nem jött...majd jött a fáradékonyság ,enyhe rosszullétek,szédülés,gyakori pisi...majd vettem egy tesztet ,akkor már 6 hetes voltam.Szerintem várd meg a menzeszt,hogy megjön -e ,ha késik akkor csinálj tesztet.Sok sikert :)
2013. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat ! Hát akkor még szerintem ráérek azzal a tünetekkel :D :) de halottam már olyat is hogy nem volt semmi tünet ! de ez elég ritka szerintem.
2013. okt. 9. 11:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az egyetlen tünetem az volt, pontosan kettő, hogy kb. másfél héttel a nemvárt menstruációm kimaradás után teszteltem, reggeli első vizeletből, egyértelmű pozitívat, és persze az, hogy éreztem, hogy az vagyok! Tünetek nem voltak, de minden rezdülésemmel tudtam, hogy igen, itt baba bújik meg. Szóval nem mindenkinek vannak tünetek! Drukkolok, ha még nem teszteltél, ha pedig igen, és negatív, ne add fel! :)
2013. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál:) és neked beágyazódási tünet sem volt?? mert nekem még azóta sincs semmi tünetem :( A mensimnek 19 -20 felé kell megjönnie! nem tudom mi lesz :(
2013. okt. 12. 21:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj,az biztos,hogy nem segít,légy pozitív és ne aggódj,ha most nem sikerült majd legközelebb :)
2013. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia, nem volt beágyazódási tünetem sem, se pecsételés,se folyás!
2013. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok. 19- 20 -an kellett volna megjönnie és még nem jött meg . már a fejem is nagyon fajt es hanytam
2013. okt. 20. 18:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a választ, érdeklődve várom. Sok sikert. :)
2013. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :((((
2013. okt. 24. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de kérlek ne add fel, együtt érzek veled, tudom milyen várni a csodát!
2013. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!