Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk kisbabát!...

Nagyon szeretnénk kisbabát! Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amikor volt a peteérésem, vagyis szerintem akkor volt ha jól számoltam ki , azokon a napokon együtt voltunk a párommal :2,3,4,5 és még 6-án is !De nem minden nap 2 napot kihagytunk. Mikortól tudhatom meg ha terhes vagyok ? mikor kezdődnek a jelek ? Még a lábamat is felemeltem mert akkor azt mondják jobban bemegy:) és sokáig feküdtem utána! szinte nem folyt ki semmi utána , pedig a páromnak elég sok szokott lenni :D persze azt tudom ,hogy ahoz ,hogy terhes legyek csak egy picirinek kell bejutnia :D Nagyon szeretnénk babát ! Remélem sikerül , még nem érzek semmi tünetet! de még nem is kell ugye?

2013. okt. 8. 23:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk és próbálkozunk , nem adom fel! vettem ovulációs tesztet hátha az beválik! és összejön a baba.
2013. okt. 26. 09:26
 12/18 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam ovulációs tesztet, valószínűleg nem is fogok, bár sosem lehet tudni! Pár nap múlva azért még rátesztelek, hátha pozitív lesz! Bízom benne, mert a tüneteim babára utalnak! Viszont nagyon erős vas szagú fehér folyásom van...remélem, hogy nem a havi tünete! Ma nem vártam, és nem is várom ezután sem! :)
2013. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ma teszteltem, nem várt napján, elsőből Gabriel teszttel, de sajnos nega lett, viszont nem adom fel, érzem, hogy van itt még meglepetés! :)) Pár nap múlva kiderülnek a dolgok!
2013. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked !!!!! :)
2013. okt. 26. 14:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2013. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött :( .... vasárnap, egy nap késéssel, talán majd a következő hónap! :)
2013. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom! :( de te se add fel !! mi is próbálkozunk tovább!! mindent bele !!!!!
2013. nov. 2. 09:59
 18/18 A kérdező kommentje:
Na kaptam karácsonyra egy kisbabát:):) valamelyik nap tudtam meg hogy terhes vagyok:))
2013. dec. 26. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!