Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek?

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés
10.06 voltunk együtt a párommal és 7.én volt peteérésem szerintetek lehetek terhes? Azóta néha szúró érzést érzek a hasamnál.
2013. okt. 8. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esely megvan rá, de ezt még nem lehet tudni. Majd a nemvart napján tesztelj, és akkor okosabbak leszünk!
2013. okt. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-) csak az még olyan messze van és nehéz várni :-) de muszáj lesz:-)
2013. okt. 9. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Aterzem,hogy milyen rossz kivarni :) En is igy voltam... De mikor ennyire tulaggodtam nem is lettem babas. (Pedig parom kulfoldon dolgozik,es akkor 2 hetet volt itthon) Kovetkezo honapban, nem is gondoltam h peteeres utan egy hetvegebol osszejon a mi kis csodank. Igy csak vartam,vartam...De nem jott meg es csak 6 nap keses utan teszteltem. Kitartast :)
2013. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, hát lehet nem jön össze mert sok a stressz mostanában.
2013. okt. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!