Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. 03. -án kellett volna...

Mónika@89 kérdése:

10. 03. -án kellett volna megjönnie,31 napos ciklusaim vannak, mindig pontos.10. 07. -én csináltam tesztet, negatív. Mikor érdemes köv. Tesztet csinálni? Sűrűn járok wc-re, hányinger, össze vissza eszem. (kov. Uborka vs paradicsomos káposzta+ isler.

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 22:28
 1/6 péntek judit nikolet ***** válasza:
A héten ha még mindig semmi akkor érdemes újra tesztelni a hétvégén , és ha az is negatív orvos!!!! Lehet csak későn volt az ovud és még nem mutatja ki a teszt az is lehetséges!!
2013. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi! Szombaton reggel tesztelek. :)
2013. okt. 10. 21:02
 3/6 anonim válasza:
nekem 4napja késik,tegnap enyhe barnázásom volt ami délutánra elmúlt és azóta fehéres enyhe van.2 negativ tesztem van de egyiket se reggeli pisiből néztem.én is nagyon reménykedem hogy baba és csak semelem hogy azért nem mutatja a teszt mert későn volt az ovumw
2013. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam megint 1 tesztet és az is negatív lett,a melleim nőnek és fel vagyok puffadva,hőhullámok,hányinger.. Áh nem értem én ezt.. :( Szorítok neked majd írd meg hogy neked hogy sikerül!
2013. okt. 12. 10:23
 5/6 anonim válasza:
ma délelőtt megint elkezdtem barnázni :(
2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ma este megjött :(((((((((((((((((((
2013. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!