Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lepődik meg, hogy...

Miért lepődik meg, hogy terhes, az, aki szoptatási időszakban nem védekezik "szakszerűen"?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokak fejében úgy él, hogy a szoptatás fogamzásgátló hatású, mert az alatt ritka a menzesz és akkor ez véd. PErsze, nincs így.
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben nem tudják a biológiát.

Azon is meglepődnek, hogy megszakítás mellett teherbe lehet esni, és még lehetne sorolni...

2013. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Világos, de ha valaki már szült egy gyereket, akkor csak tudja, hogy hogyan készül. Meg itt az internet, lehet tájékozódni. És a 6 hetes kontrollon nem minden orvos említi a fogamzásgátlás kérdéskörét?
2013. okt. 10. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én kérdeztem a dokinál és nekem azt mondta 6 hónapos koráig amig kizárólag anyatejes nem kell védekezni. Furcsálottam is a dolgot nagyon. A mai napig nem értem egy orvos hogy mondhat ilyet? Tehát lehet rajtam kívűl mások is kapnak téves infót.
2013. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan még a 6 hetes kontrollra sem mennek vissza... Aki egy kicsit is műveltebb, vagy nem is tudom mi a jó szó rá, az ha nem akar terhes lenni újból tesz ellene. Szerintem a nőgyógyászok 99%-a felhivja a figyelmet a védekezésre szülés után rögtön, mivel elmondják hogy mit lehet csinálni, mit nem a következő 6 hétben, és a kontrollon ad bővebb tájékoztatást a különböző védekezési módokról. Legalábbis nálam igy volt.
2013. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" ha valaki már szült egy gyereket, akkor csak tudja, hogy hogyan készül.."


Meglepődnél, hogy mennyire nem!

2013. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 2 hónapos volt a kisfiam tavaly ilyenkor, amikor kizárólagos szoptatás mellett terhes lettem. Meglepődtünk mi is, de elfogadtuk, hogy így történt.
2013. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is kizárólagos szoptatás mellett lettem terhes, pedig még meg sem jött a mensim. Meglepődtünk, hogy akkor meg hogyan. Az UH-n már dobogott a szíve. De 16 hónap vérzésmentesen isteni volt! Most van két szép kisgyermekem, és próbáljuk összehozni a harmadikat. Remélem lesz olyan szemfüles, mint a ketteske, és megtalálja az első adandó petesejtet! :)
2013. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint ki az a szánalmas szerencsétlen, aki lepontozgat?
2013. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!