Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy már sok hasonló...

Tudom, hogy már sok hasonló kérdés volt de érdekelne a dolog?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne,hogy sokat olvastam az utóbbi napokban a Jónás módszerről és érdekelne az,hogy van e itt valaki akinek bejött,vagy esetleg hallottatok e már a sikeréről?
2010. máj. 26. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ismerős akinek bejött(többször is)és olyan is akinek nem.Kistesó vállalás előtt én is beleástam magam a "módszerekbe"és többek közt a jónás naptáram is elkészült,mert van egy kisfiúnk és én nagyon szeretném ha lány lenne.Persze játéknak,szórakozásnak tekintettem leginkább,de ha van valóságalapja akkor én mindent megtettem ugye :):) 15h.kismama vagyok de mivel még nem tudjuk a nemét érdemi választ nem tudok adni!De igérem megírom ha kiderül!Azért jó lenne 51% :):)
2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél egybeesett a peteérés napja a Jónás-napjaimmal. Az elsőnél lányt mutatott -- lány lett. Most a másodiknál azt mutatta, hogy fiú és lány is lehet -- lány lesz.

Kíváncsi lennék, akkor mi lett volna, ha nem esik egybe a peteérésemmel a jónás-nap.

Így nem tudom, hogy hasznos-e a Jónás-módszer.

2010. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Számomra elég hihetetlennek tűnik az,hogy még ha mensis napokra esik akkor is sikeres,mert persze erre orvosi szemszögből nagyon kis esély van.De ahogy az anyósomnak megemlítettem ezt a módszert azt mondta ,hogy semmi nem lehetetlen metr az ő unokahuga is úgy gondolta,hogy azokon a napokon lehet szexelni,mert semmi gond nem lehet és mégis akkor esett teherbe.Szóval mivel már 1,5 éve próbálkozunk szerintem érdemes kipróbálni veszteni nem vesztek vele semmit,és ahogy utánanéztem soha nem akkor voltunk együtt amikor a Jónás napjaim voltak.próba szerencse.Első válaszolónak üzenem,hogy gratulálok,és remélem úgy lesz ahogy ő szeretné.
2010. máj. 26. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze a második válaszolónak is szívből gratula a gyerkőcökhöz.Én csajok bármilyen nemű gyermeknek örülnék csak már jönne végre valahára.Gyermek korom óta sok gyerekről álmodtam és tessék még az első sem akar jönni.üdv.(A)
2010. máj. 26. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok,és tegnap mutatta még csak meg magát!Praktikák ide-Jónás naptár oda AKKORA FÜTYIJE van hogy csuda! :) Egyszóval az égiek döntését nem nagyon lehet megmásítani :) További szép napot ! 22h.kismama
2010. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!