Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem ártottam a "babámnak"?

Ugye nem ártottam a "babámnak"?

Figyelt kérdés

Még csak egy hete próbálkozunk a férjemmel, de nem is biztos, hogy terhes vagyok. A helyzet az, hogy tegnap nagyon beteg lettem. Fájt a torkom, a fejem, folyt az orrom és hőemelkedésem lett. Hogy megállítsam a hőemelkedést kétségbeesésemben bevettem egy kalmopirint. Az van ráírva, hogy a terhesség utolsó három hónapjában kell kikérni az orvos véleményét.

Ma a gyógyszertáros azt mondta, hogy nem szabad szedni. Akkor most ugye nem ártottam azzal az egy szemmmel?

És ilyen esetben mit vehet be egy terhes nő lázra és fájdalomra?


köszönöm a segítséget


2009. nov. 10. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egyhete próbálkoztok,és mondjuk sikerült is két hét,amíg be nem ágyazódik,nem jelent rá veszélyt.
2009. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam és beteg a doki azt mondta csak Algopyrint ehetek.

Az ugye receptköteles!

2009. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még nem vagy testileg biológialig kapcsolatban a babával.Megtermékenyülés után 7-10 nap a beágyazódás.

Panadolt szedhetsz a terhesség alatt.

2009. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom azért ennyire nem kell felfújni a témát és bepánikolni!!! Ahogy írtad,még a terhesség sem biztos.

Nézd meg micsoda hormon turbó szereket szednek itt a fórumon sokan akik szintén még nem terhesek,és micsoda mellékhatásaik vannak,szteroidokat,és erős gyógyszereket,NEM kell félni egy mezei fájdalom és lázcsillapítótól!!!

2009. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az első időben,mikor még nem tudtam,hogy kis pocaklakóm van,vedeltem az energiaitalt,szedtem az Algopirint fejfájásra és mégis szépen kifejlődött a bébim.Ne izgulj,nem ártottál még neki.
2009. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja,nekem a gyógyszertárban a Rubophent mondták,hogy azt lehet szedni.
2009. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami az első két hétben történik, kikorrigálja az okos szervezetünk. Én pl. cigiztem, hiszen honnan is tudhattam volna, hogy elindult valami:) Egy orvosságtól egyébként sem lesz bajod, se a magzatnak.
2009. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nah,erről én hegyet másztam,6-7 kilómétereket futottam,energia italoztam,cigiztem,szaunáztam,forró jacuzziban ültem órákat,társasággal,bulikban alkoholt is ittam,ha fájt a fejem Saridon ezerrel,nem tudtam a fiamról,a mensi elmaradását is a stressznek és a sportnak tudtam be,mégis megmaradt,semmi baja nem lett,szép terhesség,45 perces szülés,és most óvodás a drágám.

Ha ennyire parázól az apró gyógyszerektől,akkor az utcára se menj ki,mert H1N1 járvány van....(ez is mekkora baromság)

2009. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Saridon igen is káros a magzatra!!!!! Amerikában már be is vonták!!!! Azt soha ne vedd be!!!

Egyébként most még tényleg nincs biológiai kapcsolat köztetek, ha már terhes is lennél. Drukkolok, hogy mihamarabb teherbe ess!

2009. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok.


Azért parázom túl a dolgokat, mert már nagyon szeretnék egy babát, és az, hogy egészséges legyen nekem mindennél fontosabb. Ezért nem is mertem magam beoltatni sem.


köszönöm

2009. nov. 10. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!