Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megettem egy kis darab mosatla...

Megettem egy kis darab mosatlan narancshéjat a naranccsal együtt - 34 hetes terhesen ezzel most ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés
Kb 2x2 cm-es narancshéj-darabról van szó, nem tudtam ellenálni, csak miután lenyeltem, akkor kezdtem parázni, hogy vajon milyen mérgek, permet, kosz lehetett rajta. Nagyon aggódok...
2011. márc. 17. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugi :)


Most ezzel az idegeskedéssel többet ártottál a babádnak, mint azzal a darabka naranccsal.

2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Csak párom annyira beparáztatott...nem kis fejmosást kaptam, és tényleg lelkifurdalásom van. Tényleg olyan sokat lehet olvasni a citrusfélék héján levő mérgekről.
2011. márc. 17. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Jesszusom. Csodás férjed lehet. Mi lesz ha megszületik a baba?! Minden szarért fejmosást kapsz?
2011. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg semmi baj nem lesz, de azért máskor ne csinálj ilyet
2011. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Egyébként a férjem nagyon jófej..., de tényleg!:O) Mindenben támogat, vigyáz rám, lesi a kívánságaimat - csak most aggódott, mert szerinte a mai narancshéjak tele vannak patkányméreggel, meg mindenféle vegyi anyaggal.


De tényleg nem csinálok többet ilyet...:O)

2011. márc. 18. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj:) küldj utána egy pohár tejet:)) figyi én terhesen ettem a falat, levakartam anyáméknál mikor vendégségbe voltunk a meszelt falat és suttyomba eszegettem, kb egy harminc centis darabon:))anyám majdnem inkfartust kapott amikor meglátta:))azt mondta egyem a saját falamat ne az övét:) leküzdhetetlen vágyat éreztem:))ezután pedig veszett módon kívántam minden ami fém, vas, pl nem tudtam úgy kimenni a teraszra, hogy ne nyalogassam meg a vaskorlátot:) már mindenki rajtam röhögött:)) amikor sétáltunk egy játszótér mellett, a férjem nagyon erősen fogta a kezem, hogy nehogy oda szaladjak megnyalni a hinta állványát:)) szóval egyél ami jólesik, de azért a narancshajat jól mosd meg előtte:)
2011. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 9:26-os! Rég nevettem ilyen jót, köszi szépen, hogy megosztottad velünk ezt a nem mindennapi szokásodat!:)))
2011. márc. 18. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
09:26-os - ez most komoly??
2011. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9.26 vagyok, örülök, hogy tetszett:)) Igen, komoly!! Orvosnak mondtam és jót röhögött rajtam, azt mondta egyek amit akarok:) a szervezetemnek szüksége volt rá! Pedig szedtem folsavat és vitaminokat , és érdekes mert semmi mást nem kívántam, tehát engem nem hozott lázba a csemegeuborka vagy az édesség, csak ezek amiket leírtam. Nem mostani történet ez már több mint tíz éve volt, és az alma sem esett messze a fájától, kb két éves lehetett amikor szintén anyáméknál voltunk, bográcsoztunk az udvaron, a gyerek meg beszökött a tyúkok közé , és amikor kerestem, hogy hova tűnt apósom legyintett egyet, és azt mondta, ne aggódj, ott ül a tyúkok közt és eszi a tyúkszart! És tényleg, na én nem engedtem neki, rohantam be érte!
2011. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:))) Ez jóóó! :)
2011. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!