Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duzzadt feszülő mell menstruác...

Duzzadt feszülő mell menstruáció után, miért?

Figyelt kérdés
2 napja h elmúlt... a mellem úgy megnött h kicsi a melltartó már :D s úgy fáj mintha izomláz lenne benne meg néha érzékeny, párom épp hogy hozzáért már fájt, hogy sikitani tuddtam volna... tervezzük a babát s nem védekezünk... s nem tudom eldönteni, hogy mivel megvolt azért duzzadt meg, hozzáteszem hogy nem szokott ennyire fájni... vagy pedig mert babás lettem... ? :) a menstruáció elött is ilyen volt s volt émelygés szédülés is és többet eszek :) ... nem akarom beleélni magam mert már egyszer csalódtam... de viszont megjött s már bocsi a kifejezésért de ömlöttem :/ szerintetek mikor csináljak tesztet?
2013. okt. 12. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csinálj... sokan menstruálnak akkor is, ha baba van. Mellfeszülés mindenképp valami hormonális dolgot jelez!
2013. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ömlöttél akkor elég valószínűtlen hogy terhes vagy, de ha gondolod csinálj egy tesztet. Bármikor megcsinálhatod. Minden jót!
2013. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!