Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki közületek, aki...

Van valaki közületek, aki óvszer használat mellett teherbe esett? Ismertek esetleg valakit, aki így járt?

Figyelt kérdés
Sajnos egy betegségből kifolyólag gyógyszereket szedek évekig, de lehet életem végéig. Ezért már nem szeretnék teherbe esni. Óvszert használunk, mivel fogmzásgátlóval már nem szeretném terhelni a szervezetemet. Ha normálisan használjuk és láthatólag nem szakad ki, mekkora az esélye a teherbeesésnek? Tapasztalatokat is várok! Köszönöm. N35

2013. okt. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esély nincs rá, de oda kel figyelni. Tényleg nem szakadhat el, mindig használni kell.

Egyébként mi is azt használunk, mert nekem elég kellemetlen melléktünetet okozott a fogamzásgátló, és szerencsére a párom sem bánja (ő inkább a gyógyszert ellenezte). Eddig minden rendben volt vele, de ésszel kell használni.

2013. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóm így fogant 19 évvel ezelőtt, hogy elszakadt az óvszer, szóval nem igaz, hogy nem szakadhat el, hibás termék előfordulhat.
2013. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így jártam, harmadik gyermekünk így fogant. Most még szoptatok, de ezek után a petevezeték-elkötést latolgatom.

Mellesleg nem tudom, mikor szakadhatott ki az óvszer, vagy egyszer későn húztuk fel, nem tudom...

Mi így bevállaltuk a babát, de te aki gyógyszert kell, hogy szedj, hát tényleg jobb a tuti biztosra menni.Szerintem az óvszerre is azt mondhatjuk, hogy 99,9% biztonságú...

2013. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy el tud szakadni. Még ha jó minőségű is, sajnos az is okozhat gondot, ha a boltban nem megfelelően tárolják... Azért vagyok ilyen "bölcs", mert így jártam. Ugyanabból a csomagból 2 szakadt szét. Először még a 72 órás tabletta szóba jöhetett, de azt sem adják 2 egymást követő ciklusban ugye. De legalább lett egy cuki kisfiam :).
2013. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha kiszakad, akkor azt könnyen észre lehet venni, ugye? Mert akkor ott az esemény utáni tabletta lehetőségnek. Olyan nincs, hogy csak picit szakad ki és nem igazán látszik? (Bocsi, az esetlen kérdésekért.)
2013. okt. 12. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
eressz bele vizet és megtudod h van-e rajta szakadás :) tudom kissé gusztustalan minden szex után ezzel szórakozni, de legalább hatásos módszer, hogy megnyugodj :)
2013. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!