Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már az agyamra megy ez a...

Már az agyamra megy ez a tegnapi légzésfigyelős kérdés, megint mindenkit lepontoztak, aki a használat mellett van! Ne hagyjuk már magunkat?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezen kár hergelned magad. Egyébként én használom, és még fogom is egy darabig. Ha nem vettünk volna, akkor a védőnő adott volna egy légzésfigyelőt, mivel nagyon kis súlyú volt a baba. A kórházban is volt a koraszülött osztályon. Én egyébként mindenképpen akartam venni.
2010. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Lepontoztak? Ez legyen a legnagyobb bajod!
2010. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Lemaradtam, melyik kérdésről van szó? Mit lehet ezen vitázni?

Én egyébként használtam, mindkét gyereknél. Mert engem megnyugtatott a tudat, legalább ezen nem stresszeltem magam.

2010. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én soha nem használtam,mert feleslegesnek tartottam! De soha nem beszélnék le senkit a használatáról! Ha egy anyukát ez megnyugtat,akkor használja! Okosabb,mintha a baba minden szusszanására felugrálna!
2010. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jó dolog és sok esetben valóban életet menthet! Buta aki lebeszéli róla a másikat arról nem is beszélve hogy ez mindenkinek a saját szíve joga, ügye! Viszont egy bizonyos idő, kor után tényleg feleslegesnek tartom, mondjuk egy 10-12 hónapos, örökmozgó babának.
2010. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Hat akkor en irok nektek lanyok valamit miert nem lehet ezen egyetterteni: :)

Aki hasznlaja es sosem jelez, nem tortenik gond, annak felesleges volt es kidobott penz. Tehat igaz van.

Aki hasznalja es baj tortenik, megmenti vele a babaja eletet annak minden penzt megert . Tehat neki is igaza van.

Aki nem hasznalja es nem tortenik baj annak is igaza van es jaj de jo, hogy nem vette meg a kacatot.

Aki nem hasznalja es baj tortenik sosem fogja maganak megbocsatani, hogy ez segithetett volna. Mindig ott lesz az a szikra, hogy mi lett volna ha... Nem is gondolok bele.

Azt kivanom akik nem hasznaljak sosem legyen gond es legyen igazuk, akik meg hasznaljak azoknak legyen feleselges es sose jelezzen be. A lenyeg az, hogy engem megnyugtat. Es igaz az, hogy sokan felnonek nelkule mi is felnottunk de, mi van azokkal akik nem vettek annak idejen levegot? Na, azok nincsenek kozottunk, hogy elmondjak. Ugyhogy bizonygatni kar is barmit.

2010. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak,bár az eredeti kérdésről lemaradtam,de én használtam légzésfigyelőt,egyszer kétszer jelezte is hogy nagyon ritkán vesz levegőt a baba és úgy is volt.de ennek ellenére sem tartom feleslegesnek,és ma is vennék.ha tőlem tanácsot kérnének én azt mondanám,hogy vegyél,mert annyi más "hülyeségre"ad ki pénzt az ember amikor bevásárol a babának,akkor erre pont miért ne jutna.De ha valaki eleve elzárkozik tőle hogy vegyen,szíve joga.azt vesz amit akar,nyilván végig gondolta,és ugy döntött ahogy döntött.de a lepontozás igazából nem érdekel.
2010. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi a kicsinél (1,5) egy éves koráig használtuk, nem vettük, hanem béreltük.

A nagyfiamnak (10) még nem volt, de szerintem egy nagyon nagyon jó találmány.

2010. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2010. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11:45! Teljesen igazad van!!!!!
2010. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!