Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellfölöttig érő hajam van,...

Mellfölöttig érő hajam van, és egy nagyon minimálisan töredezett a vége, de még eddig soha nem volt az. Nagyon sok hajam van, és vastagszálú. Most növeszteni szeretném, és félek hogy a fodrász többet vágna le belőle, mint amennyit kérek. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek levágjam otthon?Attól nem lesz baja a hajamnak,nem megy tönkre?És ha levágják a hajvégeket,utána is töredezett lesz? 14/L
2012. máj. 24. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Lehetőleg ne vágd magad! Nem látod rendesen, jó eséllyel nem lesz egyforma, aztán vágathatod le az egészet a fodrásszal.

Keress egy tényleg jó fodrászt, tudnak vágni minimálisat is a hajból, nyugi :) De még ha egy centivel többet is vág, akkor is jobban jársz, mert ha feltöredezik, akkor 5-10 centis darabok is letörhetnek belőle akár.

2012. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. máj. 24. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy rendes hajvágó ollót, és kérd meg anyukádat vagy valakit, hogy vágjon le egy keveset. Növeszteni úgy érdemes nekiállni, hogy egészséges a hajad, akkor nem lesz töredezett és elvékonyodott a vége. Növesztés alatt is minimum 3 havonta 1 cm-t érdemes levágni.

Én magamnak vágom a hajam minden hónapban, de az enyém jóval hosszabb, így könnyebb megoldani. A húgomnak derékig érő van, az övét is én szoktam vágni évek óta, eddig még senki nem vette észre.

2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!