Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tennétek fel extra halvány...

Tennétek fel extra halvány pozi terhes teszteket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 23:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

nekem ilyen,nagyon halvány csík:

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2013. okt. 12. 23:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a kérdést én írtam ki egyszer, nekem nagyon halványnak tűnt a második csík, ráadásul későn is jött elő...
2013. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3as ez jol láthatoan pozitiv,kérdező a tied sajna nem az :(
2013. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első tesztek fotózhatatlanul halványak voltak, ismételj pár nap múlva, drukkolok!
2013. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekünk így nézett ki 3-4 nappal a nem várt mensi előtt. Ez az első tesztünk, 10-es érzékenységű. 5 hét van még szülésig :)


[link]

2013. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló vagyok

No, nekem ennél is halványabbak voltak a nemvárt előtt 3-4 naposak :) De én láttam második csíkokat és igazam lett:)

2013. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pozi a kérdező tesztje. Én legalábbis látok csíkot. Tény, hogy marha halvány...
2013. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hét én a kérdező tesztjein nem látok semmit. Persze ettől még lehet terhes.

A másik kettő az egyértelműen pozitív.

Mikor kellene megjönnie? Lehet, hogy csak nagyon korán teszteltél. Ha pozitív akkor úgy is látod, ha meg annyira halvány, hogy te is szabad szemmel éppen csak látod azt valószínűleg mi egy képen nem fogjuk észrevenni.

2013. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én biztos vak vagyok, de a kérdező tesztje nekem totál negatív. Nekem is volt halvány pozitív tesztem, de azon szabad szemmel is látszódott a második csík, nem kellett erőlködni. A válaszoló tesztje egyértelműen halvány pozitív volt. Kedves kérdező! Mikorra nem várod? Nem teszteltél korán? Drukkolok neked nagyon!
2013. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!