Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. -án kelett volna megjönnie...

Dink@ kérdése:

30. -án kelett volna megjönnie a havi vérzésemnek. Már 5. napja késik! A hétvégén csináltam egy tesztett az egyik csík halvány lett. Mikor csináljam a következőt. Lehetek terhes? A melleim feszülnek. Szédülök. Kívános vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk most azonnal és írd meg az eredményt. Én tegnap csináltam és szép pozitív. 29-nem vártam
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azaz igazság félek egy kicsit megcsinálni mert lehet negatív lenne... de belül azt súgja valami hogy sikerült a baba projekt...
2013. jún. 3. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Na akkor hallgass a belsődre.Nem kell félni. Te legalább érzed h valami készül. Képzeld el már van egynéhány tesztem és még mindig nem érzek semmit. És most nem a fizikai dolgokról beszélek mert az semmi nincs hanem az érzelmi részéről.Valószínűleg csak akkor fog tudatosulni bennem ha el jutok dokihoz és látom az UH. Ne félj csináld meg.
2013. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a halvány pozitív is pozitív!!! :-) csinálj most egyet, kimutatja! :-)
2013. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor én teherbe estem, Március 22.-én kellett volna megjönnie, akkor csináltam egy tesztet. Olyan halvány lett a 2. csík hogy alig lehetett látni. Szinte nem is lehetett. De mégis ott volt, és baba van. Most csinálj tesztet és írd is meg az eredményt! Nagyon szorítok érted, de ha már kijött 1x a második csík akkor szerintem nem kérdéses a baba. :)
2013. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is így voltam vele, hogy félek hátha a másik teszt negatív lesz. De nem... 4et teszteltem mind pozitív!:)))) Ha már ott a 2. csík akkor nem tűnik el!
2013. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok! Holnap reggel megcsinálok egy tesztet... és írok is... reméljük a legjobbakat, hogy pozitív lesz..
2013. jún. 3. 15:48
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolok! Megcsináltam a tesztet! POZITIV!!!!!!!!!!!
2013. jún. 4. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! :) Mondtam én hogy ott a baba. :) 5. válaszoló voltam. :) 14 hkm. :)
2013. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!!!! :-)
2013. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!