Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem ebben a hónapban...

Most kezdtem ebben a hónapban hőmérőzni magam, és tudom, hogy ciklus közepén nem lehet kiértékelni a görbét, de megnéznétek? Ez az első hónapom, hogy nem szedek fogamzásgátlót tablettát. Én úgy látom eddig ne volt peteérésem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 12:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
itt a görbém : [link]
2013. okt. 14. 12:51
 2/17 anonim válasza:

Én ezt nem tudom értelmezni sajnos.

Azért hagytad abba mert babát szeretnél? Sok helyen olvastam, hogy tabi letétele után egyből teherbe estek és, hogy könnyebb is teherbe esni (viszont sok helyen meg 3 hónap szünetet ajánlanak).

Egyébként én is egy hónapja hagytam abba.

2013. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát még jó lenne kivárni a 3 hónapot, biztos ami biztos. Egyelőre csak figyelem, hogy hány naposak lesznek a ciklusaim, mikor lesz peteérésem meg ilyenek.
2013. okt. 14. 13:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy fogamzásgátló előtt általában 28-32 napos ciklusaim voltak; volt, hogy napra pontosan megjött, volt,hogy 1-2 nappal korábban vagy később.
2013. okt. 14. 13:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyelőre tényleg nem volt peteérésed. Nem akarlak elkeseríteni, nekem a tabletta után 60 napig nem volt ciklusom, utána is először 40-36-35 stb napra jött meg. Másfél éve hagytam abba, most már kb. visszaállt a régi 28 napos ciklusomra, de sajnos a barnázás nem múlt el, baba sehol :( Remélem te nem jársz így, de előfordul, hogy még pár hónapig nem lesz peteérésed! A hormonrendszernek idő kell, mire felébred a mesterséges kómából, amit a tabletta okozott...
2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Erről is olvastam sok mindent, hogy akár több ovuláció is lehet a tabi letétele utáni 2-3 hónapban, vagy az is lehet, hogy az elején még nincs. Lehet, hogy nálad később indul be a dolog.
2013. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez eddig még semmi. A következő napokban kellene egy kisebb "drasztikusabb" változás a görbédben, hirtelen felugrani, vagy le, aztán fel és ott maradni. Akkor már meg lehet mondani (a ciklus végé) milyen volt a hónap.
2013. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Most visszanéztem az enyémet. Tavaly márciusban hagytam abba a gyógyszert, rá 56 napra jött meg, és a görbém szerint nem volt ovulációm. Utána következő hónapom már 40 napos, és így csökkent, de a mai napig nem szabályos a ciklusom (31-35 napos). Viszont ismerek olyan nőt, aki rögtön teherbeesett a fogamzásgátló abbahagyása után. Úgyhogy bármi előfordulhat. Sok sikert kívánok!
2013. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Ráérünk még, szóval nem fogok kétségbe esni! :)
2013. okt. 14. 15:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt még leírnátok, hogy hány év után hagytátok abba a fogamzásgátló szedését? Én csak 1 évig szedtem. Remélem annyira nem borult fel így minden a rendszerben. :D
2013. okt. 14. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!